102-річний австралієць продовжить працювати в університеті

Копирайт изображения ABC
Image caption Професор Гудолл працюватиме у новому кабінеті

102-річний професор Девід Гудолл домігся того, щоб продовжувати працювати в Університеті ім. Едіт Коуен в австралійському місті Перт.

Раніше йому надійшло розпорядження, що з нового року він має перенести свій робочий кабінет за місцем проживання - з міркувань безпеки під час роботи.

Однак зараз ректорат переглянув своє рішення.

Девід Гудолл написав більше сотні наукових робіт з питань екології. Він є найстарішим вченим Австралії. Його наукова кар'єра триває понад 70 років.

У своєму університеті пан Гудолл пропрацював 20 років і наразі залишається науковим співробітником своєї кафедри, але не отримує зарплати.

Перед початком нинішнього академічного року Девід Гудолл отримав повідомлення, що йому необхідно виїхати за межі кампуса, оскільки колеги переймаються його здоров'ям.

Копирайт изображения ABC
Image caption Наукова кар'єра професора триває 70 років

Тепер ректорат університету підтвердив, що пану Гудоллу підшукали краще приміщення для роботи на території кампусу - ближче до його квартири.

"Я радий, що ми знайшли вирішення проблеми, і Девід продовжить перебувати в нашому університеті", - розповів BBC ректор Стів Чапман.

Сам вчений також не приховував своєї радості: "Я сподіваюся продовжити дослідження у своїй області, поки зір мені буде дозволяти, хоча наголос на безпеку на робочому місці був зайвим", - заявив Девід Гудолл в інтерв'ю австралійському телеканалу ABC.

Новини на цю ж тему