У Франції чоловік подав до суду на Uber через своє розлучення

Uber Копирайт изображения Bloomberg/Getty

На півдні Франції бізнесмен судиться з компанією Uber. Адвокат позивача заявив, що через збій у додатку дружині чоловіка стало відомо про його зв'язок на строні.

Чоловік розповідає, що якось замовляв Uber з телефону своєї дружини. Він вийшов зі свого акаунту в додатку, але попри це додаток продовжував надсилати на телефон дружини повідомлення про поїздки чоловіка, що і викликало її підозри.

Подружжя розлучилося.

Як повідомило видання Le Figaro, сума позову становить 45 млн євро.

"Мій клієнт став жертвою помилки в додатку", - заявив агентству AFP його адвокат Давид-Андре Дармон після того, як справу передали до суду в Грассі.

"Ця помилка коштувала йому проблем в особистому житті", - додав пан Дармон.

Адвокат зауважив, що його клієнт бажає залишитися анонімноним, і не став коментувати інформацію про суму позову.

Le Figaro повідомляє, що інші користувачі Uber також стикалися з подібними збоями у роботі додатку.

Газета провела власний експеримент: зайшла до акаунту в додатку на iPhone та вийшла з нього, а потім замовила водія з цього акаунту на іншому телефоні. Повідомлення про замовлення автомобіля надійшло на обидва номери.

Таку помилку зафіксували в iPhone перед оновленням програмного забезпечення в грудні, повідомляє газета. На телефонах, що працюють на Android, подібних помилок не помітили.

У компанії Uber наразі не прокоментували справу, але додали, що максимальний захист особистих даних клієнтів є пріоритетом її роботи.