Лондон опублікував фото російських "Панцирів" в Україні

Твіт британського посольства Копирайт изображения BBC World Service
Image caption Британське посольство в Києві оприлюднило такі фотосхеми в Twitter трьома мовами - англійською, російською та англійською

Міністерство закордонних справ Великої Британії опублікувало фотографії найновіших систем протиповітряної оборони "Панцир-С1". Ці фото зробили на сході України.

Світлини названі "Як розпізнати російський "Панцир-С1" (за стандартами НАТО - SA-22), який не перебуває на озброєнні українських військ".

Як стверджують у міністерстві, ці фотографії були зроблені в останні кілька тижнів – 24 січня, 4 та 5 лютого у Шахтарську і Донецьку. Вони є черговим доказом прямої участі російських військ в українському конфлікті.

"Ми закликаємо Росією повністю виконувати мінські угоди", - написав британський представник в НАТО Адам Томсон у Twitter.

Image caption "Панцир-С1" на виставці у російському Жуковському

Британське МЗС вже публікували фотографії нових російських танків в України та пояснювало, як їх відрізнити від тих, що перебувають на озброєнні України.

Мінські угоди, остання редакція яких була підписана 12 лютого, передбачають припинення вогню та відведення всіх важких озброєнь обома сторонами на рівні відстані для створення зони безпеки.

У середу генсек НАТО Єнс Столтенберг також закликав Москву вивести свої війська з України і припинити підтримку сепаратистів.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєт ще в серпні минулого року заявив про постачання російських "Панцир-С1" на Донбас. Незалежні експерти також погоджуються, що Росія забезпечує сепаратистів військовою технікою.

Москва заперечує свою участь у конфлікті та підтримку сепаратистів, окрім як "добровольцями та відпускниками".

Новини на цю ж тему