''Яка епідемія, така й дотація''

газети

Українська преса у п'ятницю найбільше пише про те, що Верховна Рада не погодилась виділити мільярд гривень на боротьбу з грипом.

"Подарунок для прем’єра" - газета "День"

"Сьогодні прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко виповнюється 49 років. А вчора, незважаючи на її особисту присутність, Партія регіонів так і не дала подолати вето президента на закон про «антигрипозний» мільярд".

"Комерсант-Україна" - "Депутатів не вистачило на ліки"

Газета констатує , що єдиним досягненням уряду стало результативне голосування за відправку поправки до держбюджету на доопрацювання.

"На мільярд не наговорила" – "Економіческіє ізвєстія"

Видання пише, що члени фракції партії регіонів демонстративно на засідання Ради не прийшли, фракцію представляли Микола Азаров та Ганна Герман. Масову неявку в парламент регіонали аргументували необхідністю працювати в округах.

«Газета по-київськи»: У заголовку цитата з слів Юлії Тимошенко: «Верховна Рада обезброїла мене у боротьбі з другою і третьою хвилею грипу».

«Україна молода» супроводжує матеріал рубрикою «Яка епідемія, така й дотація»

Парламентська газета "Голос України" вийшла із матеріалом під заголовком "Грошей не додасться. Але додасться проблем. Зросте недовіра до влади".

«Газета по-київськи» також пише про дорожній інцидент, в результаті якого під колесами джипа екс-мера Києва Олександра Омельченка загинув 48- річний перехожий. Дружина загиблого вимагає справедливого розслідування.

Колишній мер Києва стверджує, що швидкість не перевищував. Ті й ж темі, зважаючи на факт, що Олександр Омельченко – людина відома, зараз депутат, приділяють увагу також інші українські видання.

«Комерсант Україна» - «Порушника зупинили кулею»

У ніч на четвер на російсько-українському кордоні російські прикордонники смертельно поранили громадянина України, який намагався в'їхати на територію Російської Федерації з контрабандним вантажем. Випадок набув широкого розголосу, як міжнародний інцидент.

Харківський сайт АТН на цю тему повідомляє, що в місті Волочанськ відбулась міжнародна зустріч з розслідування за участю російських прикордонників. З посиланням на заступника губернатора з правових питань Сергія Стороженка сайт повідомляє про те, що порушник намагався перетнути кордон у чистому полі. Сергій Строженко також повідомив, що діям російських прикордонників буде надано не тільки правоохоронну, але й політичну оцінку, оскільки, за словами Сергія Стороженка, які наводить АТН, українські прикордонники зброю проти громадян Росії не застосовують.

Газета «Сільські вісті» звертає увагу на проблему поширення борщівника.

При контакті з цією маловідомою рослиною люди отримують важкі опіки, пише видання. Як стверджує видання, на Волині цього року небезпечні зарості бовваніють то тут, то там на території всієї області, за винятком північно-західних районів. Кожного літа десятки людей звертаються до медичних установ за наданням допомоги від ушкоджень, завданих борщівником, належної боротьби із «кусючою» рослиною не ведеться. У бій кинулись працівники МНС, які в гідрокостюмах завзято викошували борщівник, пишуть «Сільські вісті».

Газета розповіла, що в сталінські часи борщівник змушували вирощувати, як кормову культуру, але потім відмовились.