Киянам потребен героїзм

Українська преса

Динамо, тобі потрібен подвиг?

Запитує Газета по киевски. Часопис друкує передбачення щодо сьогоднішнього матчу в раунді Ліги чемпіонів з футболу між київським Динамо і іспанською Барселоною.

Часопис нагадує, щоб аби вперше за 10 років вийти у плей-оф Ліги чемпіонів, динамівцям сьогодні потрібно зробити неможливе – перемогти Барсу з різницею у два м”ячі.

Як відомо, путівку до плей-оф киянам може принести і мінімальна перемога над Барселоною, але за умови, що Інтер зіграє внічию з російським Рубіном.

Тобто є варіанти. А це означає, що є спокуса відмовитися від атакуючої гри. Тобто зіграти у “партизанську” гру, очікуючи на помилку суперника. Але не в цьому щастя, каже часопис, а в тому, що кияни отримали шанс на подвиг.

Відомий динамівець Сергій Ребров сказав Фактам, що він з сином прийде на стадіон і вірить, що киянам вдасться виграти з необхідним рахунком. Пан Ребров, який забив Барселоні голи в обох матчах 97 року, сподівається, що Динамо після сьогоднішнього поєдинку у Києві продовжить виступи в єврокубках.

Часопис нагадує, що 12 років тому назад Андрій Шевченко і його команда за сумою двох зустрічей перемогла Барсу із загальним рахунком 7-0.

Тим часом преса друкує і прогнози авторитетної букмекерської контори Bільям Хіл, яка вважає Барсу беззаперечним фаворитом у матчі з Динамо. Вона дає каталонцям коєфіцієнт на перемогу 1, 6, тоді як шанси киян оцінюються дуже низько – 5,5, кажучи, що перемога киян з перевагою у два м”ячі є чимось фантастичним.

Чим загрожує повернення Павла Лазаренка в Україну? Цікавиться День. Часопис нагадує, що на швидке повернення екс прем”єра сподіватися не варто. Сам Лазаренко запевняв американський суд, що він сам себе вже покарав і пообіцяв, що коли повернеться, то буде чесно працювати, аби очистити своє ім”я.

Проте, каже часопис, в щиру спокуту опального екс прем”єра, вірять далеко не всі в Україні. Ще перебуваючи за гратами, він вів активну діяльність і готував реванш.

Через це існують побоювання, що з його поверненням буде зв”язана нова кримінальна епопея.

І не лише тому, що з боку правоохоронних органів на його адресу лунали звинувачення у причетності до масових розкрадань і замовних вбивств.

За час відсутності “хазяїна” Дніпропетровщини, його партнери і земляки спробували захопити весь лазаренківський бізнес і тому поява Лазаренка може обернутися для них “судним днем”.

Сегодня наводить слова голови КС Андрія Стрижака, який не відкидає можливості фальсифікацій під час президентських виборів. Про що він заявив на зустрівчі з представниками місії спостерігачів ОБСЄ на виборах.

На думку пана Стрижака, яким би досконалим не був виборчий закон, можливість фальсифікацій, за бажанням, завжди знайдеться. Він вважає, що не має країни, де були б неможливі фальсифікації.

Голова Суду водночас нагадав, що нині КС продовжує розгляд справи щодо запровадження карної відповідальності за порушення виборчого законодавства.

Коммерсант Украина розповідає про конфлікт, який виник у зв”язку з показом одним з українських телеканалів спеціального репортажу про Нагірний Карабах. Посольство Азербайджану вручило ноту протесту МЗС України, кажучи що у фільмі викривлено подаються факти, пов”язані з історією нагірно-карабаського конфлікту.

Представник посольства сказав, що журналісти без інформування азербайджанської сторони відвідали Нагірний Карабах, чим висловили неповагу до територіальної цілісності країни. Також, за словами дипломата, інформація була однобока.

Між тим в МЗС України кажуть, що відомство не може впливати на політику незалежного каналу, а його представники пояснюють, що хотіли лише показати побут сучасного Нагірного Карабаху.

Як повідомляє сайт Полтава інфо, Полтавська область чи не єдина в Україні, яка матиме власну 12 томну енциклопедію. І яка репрезентуватиме всі сфери життя регіону. Полтавіку планують випустити до 2015 року. Цікавинкою є те, що першим світ побачив останній том енциклопедії – Релігія і церква. Видавці жартома кажуть, що таким чином перестрахувалися, адже коли є 12, то це спонукає владу випустити і інші 11 томів, а не відмовлятися, посилаючись на фінансові негаразди.

Новини на цю ж тему