Україну назвали ''динозавром дня''

газети

Українська преса у четвер критикує позицію України на кліматичному саміті, аналізує поразку Динамо і досліджує ринок праці - які спеціальності потрібні бізнесу?

«Комерсант-Україна» у статті «Нездоровий клімат» пише, що Україна обрала деструктивну позицію на конференції ООН у Копенгагені. Часопис зазначає, що п'ятсот громадських організацій з усього світу визнали Україну країною з деструктивною позицією, оскільки держава хоче збільшити викиди з нинішнього рівня на 75%. Експерти вважають, що це зменшує шанси України відстояти свою позицію, яка, як пише газета, як виглядає, проігнорувала конференцію в Данії.

«Комерсант-Україна» зазначає, що газеті не вдалося з'ясувати чим данський текст угоди загрожує Україні, оскільки представників делегації ніде не видно. Планувалося, що до Данії приїде 33 учасники, присутні троє – пише газета. Утім, на заходах поруч з табличкою «Україна» нікого немає - пише «Комерсант».

Як наслідок, пише газета, організація CAN, що об'єднує майже півтисячі недержавних організацій з боротьби з викидами парникових газів, присудила Україні нагороду “Динозавр дня” у трьох номінаціях. Традиційно, таким чином відзначають країни, які гальмують процес переговорів і ніяк не запобігають зміні клімату. Раніше номінантами були США, Росія, Канада – саме через високий рівень забруднення атмосфери.

“Зміна клімату: гра в російську рулетку”

“День” вміщує статтюМихаїла Горбачова, екс-президента СРСР, і засновника Міжнародного зеленого хреста. В статті йдеться про останні наукові дослідження, які свідчать, що потепління за це століття може підвищитися на 4 градуси за Цельсієм. Часопис вважає, що пропозиції, які обговорюють в Копенгагені, може поставити світову спільноту у більш небезпечне становище, ніж гра в російську рулетку, пише «День».

"Пролетіли повз єврокубки"

«Сєгодня» пише, що гол Мессі на 85-й хвилині перекреслив усі надії киян на євровесну. «Динамо Київ» програло «Барселоні» з рахунком 1:2, ми посіли останнє місце у групі. Газета аналізує вчорашній футбольний матч. Часопис зазначає, що кияни почали гру вдало, забивши перший гол. І гості відразу почали відігруватися. Як зазначає Сєгодня, «Барселона» здебільшого володіла м’ячем та проявляла ініціативу, проте кияни були доволі терплячими, проте внаслідок цього програшу, вона покидає євро кубки.

«Газета по-київськи» у статті під заголовком «Хто кому не пара» аналізує ситуацію довкола політичних домовленостей після президентських виборів.

Як зазначає часопис, головна інтрига залишається довкола крісла прем’єра. Експерти стверджують, що переможцеві буде непросто знайти собі підходящого партнера. Газета підсумовує, що Юлії Тимошенко найкраще працюватиметься з собою. А Віктору Януковичу, ймовірно, доведеться обирати між Яценюком і Тигіпком.

Газета «Дєло» на першій шпальті подає своє дослідження на ринку праці.

Часопис опитав провідні кадрові агенції, і з'ясував яких спеціальностей потребує бізнес. До п'ятірки першості потрапили фахівці з продажів, сфери обслуговування, ІТ, промисловості та логістика. Також росте попит на секретарів та водіїв, пише Дєло.

«Україна молода» запитує «Техталон уже не картон?» - йдеться про новації у тез огляді автомобілів.

Наступного року Державтоінспекція обіцяє ввести пластикові талони техогляду на лобове скло, замість картонних. Хоча, вже кілька місяців пластик вже почали видавати, але він був необов'язковим, можна було обрати звичні картонні, і не платити додатково 100 гривень. Основний аргумент нововведення – картон давав можливість для зловживань працівників ДАІ. Керівництво каже, що хоче уникнути надалі таких випадків.