Про символіку 'чупа-чупс' і електровудки

Символіка Євро-2012
Image caption А що вам нагадує цей символ?

“Логотип ЄВРО 2012: “чупа-чупс” чи “квітка на пагорбі””?

– під таким заголовком “Газета по-київськи” розповідає про асоціації людей офіційного логотипу чемпіонату, що представив Мішель Платіні у понеділок на Михайлівській площі у Києві.

Газета розмірковує, що чемпіонат може бути для України як солодкою цукерочкою, так і гіркою піґулкою. Усе залежатиме від того, на скільки грамотно Україна скористається наданим шансом. Як пише часопис, презентація логотипу пройшла на доволі пристойному рівні.

Також газета подає коротеньке інтерв’ю автора так званої “євроквітки” Елдера Памбіно. Це португальський дизайнер. Він розповів що на д логотипом працювала команда з 20 людей, вони досліджували Україну і Польщу і пропонували різні варіанти.

У логотипі вони намагалися відобразити колорит і ментальність двох країн, розповів Елдер Памбіно.

У продовження теми “євро квітки” - ДЕЛО взялася проаналізувати хто ж заробить на Євро –символіці, і що потрібно зробити Україні щоб таки заробити на сувенірах Євро 2012. Газета з’ясувала, що уся продукція брендована цим логотипом є власністю УЄФА. Від її реалізації Україна нічого не отримає. В

Вона має організувати продажі цієї сувенірної продукції. Хоча, як пише видання, можна розробити свій логотип чемпіонату. Але він не має бути плагіатом оригіналу, і там не повинно бути цифри Євро 2012. Як вважає ДЄЛО, це не поганий шанс підзаробити десятки мільйонів доларів. Приміром, на олімпіаді у Пекіні, організатори заробили 8,5 млн. доларів.

“Обмінний маневр” – під цим заголовком “Коммерсант Україна” пише про дану урядом обіцянку МВФ провести реформи заради двох мільярдів доларів. Україна звернулася за черговою допомогою до міжнародного валютного фонду. І як сказано, що відмова призведе до дестабілізації економічної ситуації в регіоні Східної Європи, так вважають в уряді. Поки в МВФ думають, Коммерсант пише, що українські економічні експерти вважають, що кабмін спроможний фінансувати основні статті й без траншу МВФ.

Газета “СЕГОДНЯ” надсилає меседж міністру внутрішніх справ своїм заголовком, який звучить так “Луценко цього тижня може спати спокійно”. І далі пояснює, що цього тижня парламент не планує розглядати жодні кадрові питання. Хоча, як пише газета, над ним таки зібралися хмари. Президент очікує на його відставку, і партія регіонів давно виступає за його відсторонення від роботи міністром.

Image caption Міністра атакуватимуть у парламенті?

“Україна молода” нагадує про дев’яту річницю акції “Україна без Кучми”. Під заголовком “Україна без Кучми, але з пам’яттю” йдеться про те, що тодішні демонстрації змінили багатьох людей. Часопис вважає, що кожен з учасників цієї акції став вільним. Хоча, декому довелося посидіти у в’язниці за участь в тодішніх акціях протесту. Як зазначає “Україна молода”, більшість з тих, хто відсидів “за справу” досі не реабілітовані.

“Газета по-українськи” пише про те, що “Місця зимівлі рибиохоронятимуть”. Йдеться про те, що в акваторії Дніпра від річки Прип’ять до дамби у Черкасах визначили зимувальні ями для риби. Так ось біля тепер буде заборонено ловити рибу. Тож, кого спіймають з вудкою біля цих місць – оштрафують. За перший раз візьмуть – 17 гривень, а якщо знайдуть електровудку чи вибухівку то відкриють кримінальну справу, пише “Газета по-українськи”.

У регіонах України періодичні видання піднімають ось такі теми:

Івано-Франківська “Вежа” пише про те, в місті задіяні спеціальні бригади, які доглядають за дорогами і тротуарами під час ожеледиці. Хоча, мешканці міста не дуже задоволені роботою цих комунальників, бо за пару днів вулиці міста перетворилися на ковзанку.

Кіровоградська “Вечірня газета” пише про “Другу молодість старої школи”. Йдеться про школу №15. Спорудження нових корпусів почалося ще 1991 року, а потім зупинилося, і ось лише цього року знову відновилося, завдяки грошам з держбюджету.

“Вікна Одеса” пише про початок встановлення головної ялинки міста. На святкову ялинку у 18 метрів знадобилося 350 сосен. Сьогодні її прикрашатимуть гірляндами та кульками. Крім того, традиційні символи нового року обіцяють розвішати у всіх районах міста.