''Виборча'': Ющенко не має шансів

Газета Виборча стежила за перебігом виборчої кампанії в Україні на вихідні і вміщує дві статі про заяви Юлії Тимошенко та Віктора Ющенка.

Image caption Тимошенко обіцяє боротися з корупцією

У статті «Тимошенко відмовилася розмовляти російською у Криму», часопис зазначає, що прем’єр відмовилася відповідати російською на прохання депутата Партії Регіонів. Лідер ПРУ – головний суперник Юлії Тимошенко на виборах, який послідовно виступає за офіційний статус російської мови. Виборча цитує відмову ПРУ Юлії Тимошенко таким чином: «Справа мови для них немає жодного значення. Проблема не з мовою, а хто і що краде в Україні. Я хочу, щоб крадіжки скінчилися».

Виборча зауважує, що ті слова були адресовані Віктору Януковичу, який обіцяв зробити російську мову другою офіційною в Україні, але пізніше пом’якшив свою позицію. Минулого місяця, Комерсант-Україна оприлюднив інтерв’ю, в якому пан Янукович твердить, що питання мови надто політизоване і він не планує змінювати для цього конституцію України.

Image caption Віктор Ющенко викриває кремлівський вибір

«Для нього мова не грає жодного значення, а лише доступ до державної власності та сама влада» - заявила Юлія Тимошенко.

У іншій статті - «Ющенко назвав конкурентів на виборах ставлениками Москви», часопис переповідає звинувачення Віктора Ющенка у тому, що і Юлія Тимошенко, і Віктор Янукович є московським вибором, який українці не повинні допустити. «Московський проект не повинен виграти 17 січня, оскільки, Тимошенко та Янукович, то найкращі представники спільної кремлівської коаліції».

Часопис зазначає, що Ющенко практично не має шансів на переобрання, оскільки його підтримують лише кілька відсотків громадян, тоді як Тимошенко і Януковича відповідно близько 20-ти і 30-ти відсотків.

Новини на цю ж тему