Янукович у Вол Стріт Джорнал: Україна повинна бути мостом

стаття у Вол Стріт Джорнал

Вол Стріт Джорнал вмістив статтю Віктора Януковича.

Проголошений ЦВК переможець президентських виборів Віктор Янукович пише, що народ України «прагнув змін і їхні голоси почули». Тому тепер він відчуває «велику відповідальність допомогти співвітчизникам, які проголосували, сподіваючись на краще життя».

Пан Янукович пише про необхідність покласти край політичній кризі, яка «тримає країну в заручниках так довго.» Він вважає, що це можливо лише, якщо всі політичні сили уникатимуть протистояння й об’єднаються.

«Україна повинна скористатися своїми геополітичними перевагами й стати мостом між Росією й Заходом. Ми не повинні бути змушені робити несправжній вибір між перевагами Сходу й Заходу. Як президент я докладатиму зусилля для спорудження мосту між ними обома, а не вулиці з одностороннім рухом лише в одному з цих напрямків», - пише Віктор Янукович.

Далі у статті йдеться, що у разі як Україна хоче стати таким мостом, вона повинна досягти «реального поступу», зокрема, на шляху до членства в ЄС.

Віктор Янукович пише, що треба, зокрема, подолати корупцію, «яка розквітла за останні кілька років і, яка зашкодила здатності привабити іноземні інвестиції».

В економіці пан Янукович згадує про три головні цілі: створення робочих місць, стабілізацію цін й адекватні зарплати й пенсії.

Підсумовуючи свої обіцянки, пан Янукович пише, що хоче «відновити економіку, вгамувати політичну нестабільність і домогтися, аби Україна скористалася своїм розташуванням, «стала процвітаючим мостом між Росією і Заходом» і «підготувати вільну й відкриту Україну до вступу до ЄС, коли прийде час».