Таймс: Шевченко вказує шлях, а Сіті замерзає

Динамо Київ грає проти Манчестер Сіті Копирайт изображения Reuters
Image caption Динамо Київ грає проти Манчестер Сіті

Британський часопис Таймс у своєму матеріалі насамперед зазначає, що ветеран української футбольної сцени Андрій Шевченко у києвському матчі проти англійського клубу Манчестер Сіті продемонстрував, що його кар'єра пробивної сили далеко не завершилась у європейському футболі, тоді як європейське майбутнє принаймні на поточний сезон для Манчестер Сіті виглядає доволі туманно.

Таймс додає, що ще перед грою на київському стадіоні імені Лобановського чудовий послужний список останніх ігор Динамо на рідному стадіоні викликав певні побоювання в англійського клубу. А вже цілий матч засвідчив, що тренерові Сіті італійцеві Роберто Манчіні справді є чого хвилюватися.

Цілий київський матч став, на думку Таймс, таким собі "Шевченко шоу". Часопис нагадує, що гол Андрія у цій грі, який власне і відкрив рахунок, став його вже п'ятим голом у єврокубках цього сезону. Таймс додає, що лише два гравці у Європі нині мають кращі показники забитих голів у єврокубкових змаганнях - це іспанець Рауль та італієць Індзаґі. У цьому зв'язку, Таймс пише, що на цьому тлі Манчестер Сіті виглядали таким чином, що навряд чи могли б забити того морозного вечора бодай один гол до воріт киян.

Таймс пише, що Манчестер Сіті мають гроші але Київ натомість може похвалитися більш колоритною історією. Британський часопис згадує про коридор, який веде до кімнати пресових конференцій стадіону Динамо, яким і йшов того вечора третен Сіті Роберто Манчіні. Так от вздовж цього коридору стоять близько 30 трофеїв, що їх виборов український клуб за свою історію.

Image caption Тренерові Сіті Роберто Манчіні є чого хвилюватися

Часопис зазначає, що Шевченко був найяскравішою зіркою Динамо наприкінці 90х і нагадує, що у вересні Андрієві виповниться 35 років, що свідчить про те, що українець припинить виступи після Євро 2012, фінал якого відбудеться у столиці України.

Втім, повертаючись до самої гри, Таймс пише, що її початок було заплановано на 22 годину, коли мороз у Києві перетворив галявину стадіону Динамо радше на арену для фігурного катання, аніж на футбольне поле. Часопис також повідомляє, що ще минулого тижня Андрій Шевченко, дуже вправний, як на Таймс, гравець у гольф, грав у під-лондонському графстві Саррей з відомим англійським гравцем Тедді Шерінґгемом.

Але матч продемонстрував, що Андрієві можливо ще рано думати про перекваліфікацію на гольфіста, оскільки комбінація, внаслідок якої було відкрито рахунок за участі Шеівченка, стала помітним моментом цілої гри. Моментом, який, як веде далі видання, рідко коли можна було побачити за часи виступу Шевченка за лондонський Челсі.

Загалом, як підсумовує Таймс, жоден з іменитих і надзвичайно коштовних форвардів Манчестер Сіті не показав гри, яка б запам'яталась. Найновіше придбання Сіті - боснієць Един Джеко, на думку часопиcу, взагалі був непомітним на полі.

Кінцевим моментом, який логічно підвів підсумок того жахливого для Манчестер Сіті вечора у Києві став гол Олега Гусева, який скористався невправним захистом манчестерців. І загалом це пересунуло гру Манчестер Сіті з позначки "незодовільно" на позначку "жахливо".