Франція хоче в Донецьку "відігратися"

У неділю на полі Донбас-Арени Копирайт изображения Getty
Image caption Французька збірна тренується на Донбас-Арені напередодні товариського матчу з Україною

Товариський матч збірних України і Франції у понеділок, 6 червня, на полі Донбас-Арени для французької команди є випробуванням, пише французький спортивний часопис l'Equipe, який відрядив до Донецька свого кореспондента.

Заголовок статті - "До них - показати себе".

Як стверджує автор, французька збірна намагатиметься відігратися в Донецьку за нічию минулої п'ятниці в матчі з командою Білорусі.

Вихованці Лорана Блана отримали лише одне очко після тієї нічиєї з рахунком 1:1, але і далі залишаються лідерами групи D.

Як зазначає l'Equipe, для "блакитних" матч у понеділок стане ще й нагодою познайомитися з "чудовою" Донбас-Ареною, де наступного року проходитимуть матчі фінальної частини Євро-2012.

"Втома" - пояснення або відмовка

Тренер збірної Франції пояснив нічию з білорусами "втомою" гравців після виснажливих клубних матчів сезону, але цього тижня "блакитних" чекає ще одна товариська гра - зі збірною Польщі, іншого господаря Євро-2012. Той матч відбудеться в четвер.

У своїй публікації на тему товариського матчу між збірними України і Франції англомовний інтернет-портал FootballFanCast стверджує, що українські футболісти, які виграли в Узбекистану 2:0 минулої середи, порівняно із французами краще відновили сили.

На відміну від французького видання, яке вважає, що бажання перемогти в Донецьку має взяти гору над втомою, портал FootballFanCast припускає, що талановита команда Лорана Блана може внаслідок проблем із фізичною формою гравців дати Україні шанс "скористатися перевагою від того, що матч - удома".