Daily Mail: Levi's відклав рекламну кампанію через бунти

Через погроми у Великій Британії, найвідоміший виробник джинсів вирішив відтермінувати запуск реклами, у якій використовуються кадри із бунтівниками.

Image caption Кадри із нової реклами Levi's, зняті у Берліні, надто нагадують нинішні події у Британії

Кадри із бунтівною молоддю, зняті під час студентських першотравневих демонстрацій у Берліні цього року, мали стати основою нового рекламного ролика Levi's із гаслом "Рушай вперед!" І, хоча роботу над новим рекламним роликом завершили ще до того, як у Британії почалися заворушення, її кадри виглядають цілком схожими на те, що відбувалося на вулицях британських міст впродовж останнього тижня.

Відтак, компанія вирішила, що виходити на ринок із подібною рекламою нині є "надто ризикованим", а тому поки що британці не побачать нової реклами джинсів ані на телебаченні, ані у кінотеатрах, хоча сам рекламний ролик поки що є доступним в інтернеті - пише Daily Mail, і наводить слова речника Levi's:

"Ми глибоко сумуємо з приводу безпрецедентних подій, що відбуваються у Британії нині, і які так негативно вплинули на громади по всій країні. Рекламна кампанія "Рушай вперед!" має втілювати енергію нашого часу, оптимізм, активність і "дух першопрохідців", а не асоціюватися із якимись політичними подіями чи рухами. Через це ми вирішили відтермінувати запуск нашої реклами у Британії".

Нова реклама Levi's мала стати основою першої кампанії із виходу на світовий ринок одночасно із цілісною колекцією одягу, а не тільки із традиційними джинсами.

Раніше призупинити запуск своєї нової рекламної кампанії вирішило британське національне туристичне бюро VisitBritain- новий ролік "Ласкаво просимо" видався бюро трохи невчасним.

Новини на цю ж тему