Найшкідливіші для здоров’я професії

приготування їжі
Image caption Кухарі готують смачно, а самі їдять погано

Як виглядає, професія кухаря є найшкідливішою для здоров’я, тоді як ті, хто працює у рекламній галузі, мають найкращий фізичний стан.

Опитування, проведене серед 3 тисяч працівників різних галузей, встановило, що професійні кухарі найбільше палять і майже щодня їдять картопляні чіпси та шоколад.

Фермери також ведуть не дуже здоровий спосіб життя – вони палять у середньому 50 сигарет на тиждень і вживають щонайменше два пакети чіпсів або шоколадних батончиків на день.

А от люди, які працюють у рекламній індустрії, палять у середньому всього 9 сигарет на тиждень і майже не вживають алкоголю.

Медична страхова компанія Медікеш провела опитування в інтернеті, співставляючи професії респондентів з їхнім харчуванням та звичками.

Одними з найздоровіших виявилися вчителі, також непогано мають себе юристи та секретарі.

Представник Медікеш, Пітер Лоріс, сказав: «Дивно, що кухарі очолили список нездорових професій, адже ми, як клієнти ресторанів, сподіваємося, що вони готують нам здорову, смачну їжу.»

«Але найдивніше, що такими достатньо здоровими виявилися рекламні агенти!»

У середньому, усі 3 тисячі опитаних випалюють 21 сигарету на тиждень і вживають шість алкогольних напоїв.

Вони з'їдають щонайменше одну шоколадку або один пакет чіпсів на день.

Тим часом, Майлз Квест з Британської асоціації громадського харчування і готельного бізнесу каже, що висновки про кухарів не варто сприймати надто серйозно.

Він твердить, що більшість кухарів добре харчується на роботі, споживаючи те саме, що є в асортименті ресторану.