Сім'ю урядовця Юлії Клименко побили на Київщині

Юлія Клименко Копирайт изображения me.gov.ua
Image caption Юлія Клименко каже, що "відчула себе абсолютно беззахисним громадянином"

Заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Клименко повідомила, що її саму та її сім'ю побили під час відпочинку у Київській області.

"Моя синьо-фіолетово-зелена права рука з гематомами, розірвана одежа, пошкоджений ніс чоловіка, численні садна, гулі та гематомами на голові сина, якого били головою об бетонний бордюр, забите плече, численні синьці, подряпини та садна по всьому тілу, а також психологічна травма молодших дітей, які все це спостерігали", - описала вона наслідки нападу на Facebook.

Інцидент, за словами пані Клименко, стався на майданчику для паркування біля готелю "Артак" у місті Переяслав-Хмельницький, куди вони заїхали на авто, щоб розвернутися. У той самий час на стоянку заїхав чоловік, який, за словами урядовця, представився власником готелю.

"Оскільки ми замешкалися і не встигли швидко розвернутися, "джентельмен" почав голосно сигналити і через 15 секунд оскаженілий вилетів зі своєї машини та почав штовхати і бити через відкрите вікно машини старшого сина, викрикуючи нецензурну лексику та погрози", - розповіла вона.

Окрім згаданого чоловіка, розповіла Юлія Клименко, їх бив ще й пасажир його авто. Вона вважає, що таку агресивну реакцію нападників спричинило те, що авто сім'ї заступниці міністра заважало їм припаркуватися.

Як розповіла ВВС Україна пані Клименко, на місце вони викликали патрульних, які відвезли їх до райвідділу поліції. Слідчі почали кримінальні провадження і намагаються з'ясувати, ким були нападники.

За словами заступниці міністра, вона "відчула себе абсолютно беззахисним громадянином".

"Рівень насильства та агресії у суспільстві зашкалює, і на це потрібно звернути першочергову увагу, бо інакше ніяку міцну та економічно потужну країну ми не побудуємо. Один такий інцидент здатен повністю перекреслити нашу багатомісячну роботу з покращення іміджу України", - додала вона.

Новини на цю ж тему