Новим тренером збірної Англії став Саутгейт

Гарет Саутгейт Копирайт изображения Reuters
Image caption Одним з найбільш знаменитих моментів у кар'єрі Саутгейта-гравця був незабитий пенальті у півфіналі Євро-1996, в якому англійці зустрічалися з німцями

Футбольна асоціація Англії оголосила, що новим головним тренером футбольної збірної призначили Гарета Саутгейта.

46-річний Саутгейт був виконувачем обов'язки головного тренера з вересня, коли внаслідок скандалу цей пост залишив Сем Еллардайс.

До цього Саутгейт, відомий в минулому захисник, який провів 57 матчів за національну команду, протягом трьох років очолював молодіжну збірну Англії.

Під керівництвом Гарета Саутгейта англійці виграли у збірних Мальти й Шотландії та зіграли внічию з командою Словенії. Зараз вони очолюють свою групу у відборі на Чемпіонат світу 2018 року.

Попередник Саутгейта Сем Еллардайс провів на посту наставника збірної Англії тільки два місяці.

Він опинився в центрі скандалу після того, як газета Daily Telegraph опублікувала відеозапис, на якому Еллардайс розмовляє з журналістами, які представилися йому бізнесменами. Під час зустрічі з ними Еллардайс заявив, що немає особливої проблеми в тому, щоб обходити законодавчі обмеження на трансфери гравців.

На відео він також обговорює контракт на 400 тисяч фунтів (519 тисяч доларів) на рік за те, щоб бути ключовим спікером на заходах і вести переговори від імені певної групи інвесторів.

Новини на цю ж тему