Ніко Росберг залишає Формулу-1

Ніко Росберг Копирайт изображения AFP

Чинний чемпіон "Формули-1" Ніко Росберг заявив, що залишає "королівські перегони".

Свій перший чемпіонський титул 31-річний німець виборов у неділю, коли обігнав свого колегу по команді Mercedes Льюїса Гамільтона і став другим у фінальній гонці сезону в Абу-Дабі.

"Я зійшов на свою гору, я на вершині, це гарне відчуття", - написав він у Facebook.

Росберг виграв дев'ять з 21 Гран-прі цього сезону, випередивши триразового чемпіона Гамільтона на п'ять очок.

"За 25 років в гонках стати чемпіоном світу Формули-1 було моєю мрією", - додав він.

"Завдяки напруженій роботі, через біль, жертви, це була моя мета. І тепер я зробив це", - сказав спортсмен.

Син Кеке Росберга, чемпіона світу 1982 року в Фінляндії, Росберг дебютував у Формулі-1 на Гран-прі в Бахрейні у 2006 році, де посів сьоме місце.

Керівник команди Mercedes Тото Вольфф сказав, що новина стала для нього "повною несподіванкою".

"Тепер нам слід розглянути варіанти, і ми почнемо займатись цим з понеділка", - додав він.