Мерседес купує чемпіонів світу "Брон"

Велет автомобільної промисловості Мерседес-Бенц перебрав контроль над командою «Брон», також відому в Україні як «Браун», яка цього сезону виборола титул чемпіонів світу серед конструкторів та в індивідуальному заліку в перегонах класу Формула-1.

Мерседес також планує подовжити співпрацю з командою Макларен, але з наступного року головну увагу автогігант приділятиме власній команді, що матиме назву «Мерседес Гран Прі»

Image caption Євген Червоненко каже, що "Мерседес" вбиває двох зайців

Про Формулу 1 Світлана Пиркало говорила з професійним автогонщиком Євгеном Червоненком.

Бі-Бі-Сі: Чим керувався Мерседес, коли придбав команду-чемпіона Брон?

Євген Червоненко: Треба розуміти, що це автоспорт - занадто дорогий вид спорту, особливо «Формула-1». «Мерседес» на протязі всієї історії довго шукав своє місце в автоспорті, де є дві складових: випробовування нових технологій, які потім ідуть в передових моделях всіх класів, а по-друге, це величезна реклама. Я повністю розумію «Мерседес», який вбиває двох зайців. Він поставив на зеро і виграв.

БІ-БІ-СІ: «Формула -1» переживає останнім часом непрості часи, чи не так? Багато спонсорів, багато автомобільних виробників відійшли від участі. Для самої «Формули» наскільки є гарним рішення «Мерседесу» мати свою команду?

Євген Червоненко: Життя ж воно як зебра, смугасте. І нікуди ці машини не дінуться. Ціна питання набагато вигідніша, якщо є можливість інвестувати: автоспорт не зупиниться. У п’ятницю ми зустрічаємося з президентом Жаном Тодтом в Москві, адже там вже будується траса. А ось щодо української перспективи поки помовчимо.

БІ-БІ-СІ: Після Помаранчевої революції Ви говорили про те, що перспективи ці є, і що в Україні також буде і траса, і автодром…

Євген Червоненко: Ми вели великі перемовини, і вірте мені, я мав на те великі підстави. І по розмовах з людьми з Першої «Формули», і, головне, по інвестиційній складовій…Після Помаранчевої революції Україні повірили, що будуть правила гри. І якщо в Мінтрансі наперекір усім я зробив прозорі баланси, то від нас пішли тоді відкриті кредитні лінії. На жаль, моя позиція не була до вподоби багатьом депутатам і впливовим людям. А гроші були, і для України особливих проблем би не було. Йшлося про Крим, і мене підтримували конструктори траси Першої «Формули». Крим я взагалі бачу як Монте-Карло, як якусь спеціальну економічну зону, яка б зняла всі політичні питання навколо неї. «Прайм-Ялта-раллі» довело, що, наприклад, поза сезоном ми маємо стовідсоткову заповненість Великої Ялти, коли там проводиться етап чемпіонату Європи. А за першим етапом чемпіонату світу по раллі завжди їде 300 тисяч вболівальників – чи то криза, чи не криза, бо це фанати.

БІ-БІ-СІ: Ви кажете, що тоді політика завадила зробити трасу. Але ж і кримська політика – це теж дуже складна річ…

Євген Червоненко: Життя не зупинити.Сьогодні будується приватними інвесторами мотодром – звичайно, він не для Першої Формули, а для мотоциклів. Але думаю, до «Формули-3» він дотягне, і для спеціальних «Формул» по класу, і для кузовних гонок. Ідея правильна – вона як якір потягне інвестиції і, дай Бог, Україна стане великою країною. Хочеться побачити це за життя.

А я іду своїм шляхом разом з Федерацією. Ми виборюємо чемпіонат світу, і я думаю, що буде велика 4-годинна гонка в Києві, Хрещатиком.