Як гравців "Шахтаря" в Гародс не пустили

Гравців донецького "Шахтаря" в Лондоні не пустили у відомий універмаг «Гародс».

Image caption Менеджери "Гародса" вирішили, що одяг гріників не відповідає правилам про "презентабельність і відповідність"?

«Шахтар» прибув у Лондон на гру з командою «Фулхем» в 1/6 Ліги Європи, яка відбудеться у четвер.

Група гравців вирішила після тренувань відвідати респектабельний "Harrods", однак донеччан у крамницю просто не пустили. За іронією, власником універмагу є суперечливий єгипетський багатій Мохаммед Аль Фаєд, якому також належить клуб «Фулхем».

Охорона пояснила своє рішення тим, що покупців виявилося одразу забагато. За інформацію прес-служби, у магазині вирішили, що "гірники" підозрілі, бо зодягнені в однакові спортивні костюми".

Нічого подібного у жодному місті планети з "гірниками" раніше не траплялося, інформує прес-служба клубу.

Речник універмагу «Гародс» не погодився прокоментувати Бі-Бі-Сі цей інцидент, але надіслав «Правила для відвідувачів магазину». Перший пункт Правил твердить, що перш ніж заходити у магазин, відвідувачі повинні переконатися, що їхній одяг є «чистим, презентабельним і вони вдягнуті у відповідне взуття».

Гравець «Шахтаря» Равзан Рац так прокоментував рішення менеджерів «Гародса» телефоном Бі-Бі-Сі у Лондоні:

Равзан Рац: Ну, сказали, що такі правила. Нічого особливого там не було. Сказали, що у них такі правила, що не можна заходити групами, які вдягнені в однакову форму. І сказали, що нас було занадто багато. А нас було 14 осіб і вони сказали, що таку велику групу разом не пустять - тим більше в однаковій формі!

Бі-Бі-Сі: Якою була ваша реакція?

Равзан Рац: Всі повернулися і пішли. Ну а що? Ми взяли до відома інформацію, зрозуміли, що такі от правила. ну, правила такі і все. Воно ніби й нічого страшного, нічого особилвого.

Бі-Бі-Сі: Який висновок зробили для себе гравці команди?

Равзан Рац: «Ми, якщо чесно, не зрозуміоли, чому такі правила, але це не важливо! Я, якщо чесно, не дуже то й спочатку звернув на це увагу - ну, сказали не можна, так не можна, але дивно! Ну, значить правила такі, Нічого, ми закупи зробимо в іншому місці».