Кличко обіцяє "зробити з Хея людину"

Володимир Кличко назвав "ганебною і непоштивою" поведінку свого суперника в майбутньому поєдинку за об'єднання титулів чемпіона світу з боксу у важкій ваговій категорії - британського боксера Девіда Хея.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Кличко обіцяє зробити з невихованого Хея людину

Кличка обурили безвідповідальні, на його думку, заяви Хея про "розправи, обезголовлення і швидкі". За словами українського боксера, в боксі є багато прикладів каліцтв і смертей - чи під час, чи після поєдинку. І жартувати про це не можна, наголошує Володимир Кличко.

У минулому Хей, який живе в Лондоні, вдягав для передматчевої прес-конференції футболку з аплікацією, де було графічно змальовано, як він обезголовлює братів Кличків. У понеділок чемпіон світу за версією WBA одяг футболку з новою версією того малюнка.

30-тирічний британець заявив: "Це буде найбрутальніша розправа над боксером, яку ви бачили за багато років. Я вийду на ринг і цілком його знищу - і дуже швидко". Хей відмовився потиснути руку майбутнього суперника і намагався кепкувати з його брата Віталія, чемпіона світу за версією WBC, який зробив британцеві виклик: прийти на прес-конференцію після поєдинку з Володимиром навіть у разі поразки. На це Девід Хей глумливо заявив, що обов'язково прийде, і закликав Віталія також там бути, а "не їхати в лікарню з Володимром у кареті швидкої допомоги".

Порівняльна статистика
Хей Кличко
30 Вік 35
26 Бої 58
25 (23) Перемоги (нокаут) 55 (49)
1 (1) Поразки 3 (3)
1,91м Зріст 1,99м
97,5кг Вага (прибл.) 111кг
198см Розмах 205см

Цей коментар ще більше обурив 35-тирічного Володимира, чемпіона світу за версією IBF і WBO. "Хоч би там що, ганебно і непоштиво хотіти шкоди чиємусь здоров'ю. Таке не кажуть. Мені незручно за те, як Девід Хей поводився на прес-конференції, бо це кидає тінь на цілий бокс", - сказав Володимир Кличко.

Українець пообіцяв провчити Хея на поєдинку в Гамбурзі 2 липня, "бо це зробить його кращою людиною". "Важливо повернути його на землю, бо всі його останні перемоги вдарили йому в голову і зробили з нього хвалька", - сказав Володимир.

Хей часто вдається до конфронтації під час традиційних для боксу передматчевих прес-конференцій, де майбутні суперники перед камерами намагаються залякати опонента погрозами. Одним із найбільш суперечливих висловлювань Хея було вихваляння перед поєдинком з Одлі Харрісоном, що він буде "таким самим однобічним, як групове зґвалтування".

Але Володимир Кличко, хоч і вийшов з рівноваги через погрози Хея, пригрозив, що в суботу відіграє роль "доктора Кличка" і вилікує Хея від його зухвальства.

Новини на цю ж тему