ЦВК оголосила охочих на теледебати

Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, Віктор Янукович, Арсеній Яценюк і Володимир Литвин відмовилися від участі в теледебатах на Першому національному каналі.

Image caption У грудні 2004 року, теледебати між провідними кандидатами у президенти викликали надзвичайне зацікавлення

Про це повідомила Центральна виборча комісія.

Згідно із жеребкуванням, дебатуватимуть 13 кандидатів: Юрій Костенко із Сергієм Тігіпком, Анатолій Гриценко із Олександром Пабатом, Людмила Супрун із Інною Богословською, Олександр Мороз із Олегом Тягнибоком, Петро Симоненко із Олегом Рябоконем, Михайло Бродський із Василем Противсіхом.

Сергію Ратушняку пари не дісталося, тому він впродовж години виступатиме один.

Представник президента Ющенка у ЦВК Андрій Парубій пояснив, що Віктор Ющенко відмовився від участі в теледебатах, бо «готовий дебатувати із реальними, а не технічними кандидатами», і що президент готовий піти на теледебати перед другим туром виборів.

Подібним чином відреагували і у Блоку Юлії Тимошенко. Представник БЮТ Андрій Кожемякін заявив, що Юлія Тимошенко готова дебатувати тільки з Віктором Януковичем. Він сказав, що дебатувати пані Тимошенко може тільки з тією людиною, з якою вона вийде в другий тур.

«Це пан Янукович. Але наскільки мені відомо, він не дуже хоче дебатувати особисто з нею. А так з ким дебатувати Юлії Володимирівні? З Богословською? Або з Тягнибоком? Або, вибачите, із Противсіхом? Мені здається, що це зовсім не та форма, яка повинна бути, тому - тільки Янукович", - сказав Кожемякін.

Решта кандидатів у президенти свою відмову від дебатів поки що не коментують.

Новини на цю ж тему