Боротьба із корупцією відкладається

Так, за даними Трансперенсі Інтернешнл, сприймають у світі рівні корупції: чи темніше - тим більше
Image caption Так, за даними Трансперенсі Інтернешнл, сприймають у світі рівні корупції: чи темніше - тим більше

Із 1 січня 2010 року в Україні мали набути чинності законодавчі зміни про протидію корупції, які багато хто називав революційними.

Однак напередодні Нового року депутати відклали початок дії кількох антикорупційних законів на три місяці, пообіцявши їх доопрацювати. Невідомо, як їм це вдасться у розпал президентської виборчої кампанії.

В Україні закони, спрямовані на боротьбу із корупцією, діють давно. Однак, маючи їх, Україна у 2009 році опинилася на 146-му місці у світі за рівнем корумпованості. Такими є дані міжнародної організації „Transparency International”, що оцінювала 180 країн. Чим вище місце в списку, тим нижчий рівень корупції. Україна показала найгірший результат серед так званих "нових незалежних держав", опинившись поруч із Сомалі, Ліберією та Нікарагуа.

Кому і що загрожувало

Нові закони дуже сподобалися міжнародним організаціям, що протидіють корупції. Вважалося, що законодавчі нововведення, які Верховна Рада ухвалила у червні цього року, були набагато жорсткішими і, по суті, запроваджували нові правила боротьби із корупцією.

Дія законів поширювалася не тільки на державних службовців, але й на суддів, прокурорів, членів виборчих комісій, іноземних громадян, що співпрацюють із державними органами, помічників депутатів, співробітників громадських організацій, які хоча б частково фінансуються державою, нотаріусів, митників, міліціонерів.

Ось лише незначний перелік нововведень. Закон передбачав декларування держслужбовцями не тільки доходів, але й видатків. Забороняв їм брати собі у підпорядкування родичів і близьких, а також приймати подарунки, дорожчі за 300 гривень. Окрім того, встановлювалася сувора перевірка при вступі на посаду доходів, освіти, притягнень до кримінальної відповідальності, стан здоров'я. Також суттєво зростали штрафи і запроваджувалася кримінальна відповідальнівсть за корупційні дії, зокрема, одержання і давання хабара.

Однак попри схвальні відгуки на нові закони, перед Новим роком депутати вирішили, що деякі їхні норми навіть небезпечні. Але не скасували саме ці норми, а відстрочили дію усіх трьох законів.

Диявол криється у дрібницях?

„До мене звернулося керівництво УБОЗу, яке прийшло і сказало: „Хлопці, вибачайте, але на сьогоднішній день ви даєте репресивний закон, ми його будемо виконувати в тих нормах, які є. Але в першу чергу цей закон буде бити не високопосадовців, а вчителів, бухгалтерів та інших!”, - так обгрунтовував необхідність відкладення дії закону один із його авторів Олег Новиков.

Він також запевняв, що якби закон почав діяти із 1 січня, можна було б відсторонити від виконання обов’язків будь-яку посадову особу, включно із президентом. „Складається протокол про корупцію, три дні – і, згідно із законом, людина повинна бути звільнена з посади. А який інструмент?” – запитував депутат, доводячи, що багато норм нового закону ніяк не поєднані із чинним законодавством, Кримінальним і Адміністративним кодексами.

Згідно із законом, доводять тепер парламентарі, до відповідальності тепер можна притягти як викладача вузу, який викладає за сумісництвом у більше ніж одному інституті, так і бухгалтера, який працює у кількох підприємствах – а ця практика є повсюдною, особливо у сфері малого та середнього бізнесу.

До чого тут вибори

Про ще один можливий наслідок дії закону розповів депутат Руслан Князевич, який раніше працював у Центральній виборчій комісії. „Мова про те, що в цих законах до осіб, на яких поширюється відповідне антикорупційне законодавство, до категорії державних службовців віднесено членів окружних і дільничних виборчих комісій. Їх на цих виборах кілька сот тисяч, майже мільйон людей, які працюватимуть неповні два місяці. Ці люди не мають жодного відношення до державної служби. Вже є приклади по Україні, дзвонять члени комісії і говорять про те, що окремі політичні сили почали на цьому спекулювати: або ви працюєте на нас, або ми завтра починаємо шукати на вас компромат. Наступний рік ми проведемо у виборах, де мільйон українців будуть шантажувати абсолютно з надуманих підстав”, - заявляв Руслан Князевич.

Під час дебатів депутати зізнавалися, що вчиталися у закон лише після того, як до них почали звертатися представники громадських організацій, малого бізнесу, викладачі та члени виборчих комісій.

Однак, чи то поспішаючи святкувати, чи то справді зрозумівши, що у законах багато недоречностей, вирішили не ці недолугі норми прибрати, а відстрочити дію усіх законів. Чим, звісно, дали підстави громадськості для звинувачень у страху за свій бізнес і свої інтереси.

Утім, у колі самих політиків багато скептичних настроїв стосовно того, що навіть набуття чинності антикорупційного пакета законів щось би радикально змінило. Як сказав заступник мера Києва Євген Червоненко, є великі сумніви в тому, що за порушення цього закону наставатиме відповідальність. „У нас же хто більше вкрав, той має більше шансів відкупитися від відповідальності", - сказав відомий політик.