Презентовано перший український Ан-148

Урочисто та офіційно у Києві в середу представили новий АН-148. Це регіональний реактивий літак, як кажуть розробники, нового покоління.

Image caption На Київському державному авіаційному заводі "Авіант" з участю Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко відбулося викочування першого серійного регіонального пасажирського літака Ан-148. Фото Укрінформу

Перший серійний літак АН-148 Київського авіаційного заводу «Авіант» передано державному лізинговому підприємству Міністерства транспорту і зв'язку України «Лізингтехтранс».

Як повідомила прес-служба міністерства, сьогодні на АНТК ім. Антонова відбулися урочисті заходи, присвячені завершенню побудови і викотці першого серійного зразка регіонального реактивного літака нового покоління АН-148, виготовленого на авіаційному заводі в Києві.

У заході взяли участь прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, перший заступник міністра транспорту і зв'язку Василь Шевчунко, заступник міністра транспорту і зв'язку – голова Державіаадміністрації Олександр Давидов та інші.

Про всі особливості Бі-Бі-Сі розповів генеральний конструктор АНТК імені Антонова Дмитро Ківа, з яким розмовляв Фідель Павленко.

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів

Бі-Бі-Сі: Що нового у новому АН-148?

Дмитро Ківа: Це літак, який повністю спроектований у цифрових інформаційних технологіях. Тобто його розробка велась на новому сучасному рівні. Це літак, який увібрав у себе багато нових складових - аеродинаміка літака, обладнання. Це літак інтернаціональний, адже у його виробництві брали участь 16 країн світу.

Бі-Бі-Сі: А яка частка України?

Дмитро Ківа: Частка України - понад 50%. Це двигуни, сам літак, його розробка. У виробництві цього літака брали участь наші партнери з Франції, Німеччини, Італії та, звичайно, Росії.

Image caption Компанія Аеросвіт уже має літаки Ан-148, але презентовані 30 грудня ще й вироблені в Україні

Бі-Бі-Сі: Ви кажете, що це літак нового покоління, і мабуть, можна припустити, що вже є значний портфель замовлень на цю машину?

Дмитро Ківа: Так, на сьогодні є реальні замовлення від кількох компаній. Вже підписані котракти, і ми далі працюємо в цьому напрямі.

Бі-Бі-Сі: Якщо вже є чимало замовлень, чи впораються українські авіабудівники з обсягом цих замовлень? Чи не станеться так, що замовлять більше, ніж Україна зможе виробити, навіть у кооперації з партнерами?

Image caption Генеральний конструктор Д.Ківа на авіашоу 2008 року - завжди в центрі уваги

Дмитро Ківа: У нас уже йде кооперація з російським партнером, в тому числі з виробництва літака. Кооперація виробництва агрегатів літака з російським воронезьким заводом. Ми дійсно сьогодні розширюємо виробництво на нашому київському авіаційному заводі.

Бі-Бі-Сі: Чи це велике досягнення для українського літакобудування?

Дмитро Ківа: Це перший український серійний літак, який виробили серійно в Україні. Цей літак вже почав літати на нашій компанії Аеросвіт, і він також почав експлуатуватися, але та машина була серійно вироблена в Росії. А ось цей, що презентуємо сьогодні, - вперше серійно вироблений в Україні.

Бі-Бі-Сі: Чи кризові умови останніх півтора року не позначаться негативно на розвитку цього конкретного проекту, щоб він не загубився на стадії офіційних церемоній та презентацій і перших випусків, перших польотів, а потім через брак коштів програму знову згорнуть?

Дмитро Ківа: Ми працюємо, щоб не допустити цього. Криза кризою, але тут головне дивитися вперед і передбачати. Це є найважливішим.