"Бориспіль" у снігу, але без бунтів

Фото із сайту Українські новини
Image caption Сніг у Борисполі розчищають

Українська міліція спростувала повідомлення про бунт в аеропорті Бориспіль.

Начальник Головного управління МВС у Київській області Віталій Яловенко спростував інформацію російських ЗМІ про "масові хвилювання" серед пасажирів аеропорту "Бориспіль". Він сказав, що пасажири "Борисполя" не порушували громадський порядок, а в міліції "не було необхідності припиняти якісь порушення".

Водночас пан Яловенко підтвердив, що пасажири скаржилися в різні інстанції і редакції ЗМІ для того, щоб змусити адміністрацію відновити рейси.

"Однак в інформації, яку оприлюднили деякі російські ЗМІ, м'яко кажучи, згущені фарби", - сказав він.

Раніше кореспондент радіо "Эхо Москвы", який понад десять годин очікував свого рейсу у Борисполі, повідомив, що пасажири, які вже три доби не можуть вилетіти з Києва, влаштували в аеропорті "Бориспіль" стихійні мітинги.

В одному човні

Він сказав, що адміністрація аеропорту "не надала умов для ночівлі та харчування людей". За свідченнями журналіста, натовп розлючених людей почав розгойдувати пластикові перегородки, хтось поламав різдвяну ялинку. Нібито через побоювання погромів закрилися магазини.

Міністерство транспорту розіслало повідомлення, у якому сказано, що аеропорт відновить роботу "у штатному режимі" із ранку четверга, 31 грудня.

Image caption Засніжило-закурило...

За даними міністерства, станом на вечір середи в накопичувачах аеропорту знаходилася "незначна кількість пасажирів", запізнення рейсів яких не перевищує 5 годин. Натомість міністерство транспорту повідомляє про "значну кількість пасажирів" у терміналах, які очікують на реєстрацію.

Аеропорт Бориспіль припиняв роботу кілька разів поспіль через складні погодні умови, обледеніння злітно-посадкової смуги та сильного бокового вітру.

Востаннє аеропорт закрили після того, як літак авіакомпанії Wizz Air після приземлення викотився зі злітно-посадкової смуги. Роботу аеропорту відновили у середу по обіді.

Пасажири, які прибувають у Бориспіль, повідомляють, що робота аеропорту ускладнена через великі снігові замети на території аеропорту. Доставка пасажирів із літака до залу аеропорту займає по кілька годин.