Філарет закликав голосувати "на захист України"

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет закликав громадян прийти 7 лютого на виборчі дільниці та віддати свій голос на захист України, повідомляє офіційний сайт Української православної церкви Київського патріархату.

Image caption Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко виступає у Володимирському соборі столиці під час церемонії освячення козацького знамена XVIII століття, Київ, 13 січня 2010 року. Фото Укрінформу

Патріарх Філарет нагадав історію боротьби за незалежність України і наголосив на тому, що сьогодні, в час випробувань, треба зберегти отриманий українцями дар державності.

«Наші предки боролись за Україну зі зброєю в руках - але не досягли незалежності. А коли поклали надію на Бога, то незалежність і державність впали нам, як манна з неба. І цей дар, який ми отримали від Бога, треба зберігати", - зазначив Патріарх Філарет.

Він також вказав на те, що проти незалежності України вороги продовжують боротьбу. - А що означає не йти на вибори? Це означає віддати Україну. Тому ви не слухайте цих неправдомовників. Треба на вибори йти і захищати Україну».

«Ворогів багато, вони озброюються і неправдивим словом, і грошима, і переконують нас: не йдіть на вибори, - застеріг Предстоятель Київського патріархату.

Патріарх Філарет підкреслив, що свободу потрібно захищати, але свобода не означає свавілля. Бо свобода має виявлятися у любові до Батьківщини, до свого народу, до своєї сім'ї й ближніх, а не в гріхах.

«Не захистимо свободу - тоді й не треба скаржитися, що ми не свобідні, - наголосив Патріарх Філарет. - Просили свободу? Бачите цінність свободи? Не втрачайте її!"

Новини на цю ж тему