Останнє поновлення: Вівторок, 9 лютий, 2010 p., 09:02 GMT 11:02 за Києвом

Тимошенко не хоче визнавати поразку

Тимошенко

Прем'єр-міністр України поки що офіційно не визнала перемоги свого суперника на президентських виборах, лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

І як пише інтернет-видання "Українська правда", посилаючись на свої анонімні джерела, Юлія Тимошенко вирішила не визнавати власну поразку і перемогу Віктора Януковича.

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

45.47%
Віктор Янукович

Віктор Янукович

48.95%

Про це чинний прем'єр оголосила вчора ввечері на засіданні фракції БЮТ.

"Українська правда" посилається на свої джерела, які твердять, що Тимошенко сказала: "Я ніколи не визнаю легітимність перемоги Януковича з такими виборами".

Para Bellum?

Я ніколи не визнаю легітимність перемоги Януковича з такими виборами

Ю.Тимошенко

Видання пише, що вона поставила завдання своїм юристам готуватися до судового оскарження результатів виборів. "Українська правда", посилаючись на своє джерело, інформує, що частина БЮТівців на чолі з віце-спікером парламенту Миколою Томенком на засіданні фракції виступили за визнання перемоги Януковича і перехід політичної сили Тимошенко в опозицію.

Клацнути Що робити Юлії Тимошенко? Ваші думки

Цю ж цитату Юлії Тимошенко наводить інтернет сайт "Кореспондент". Також у статті подано коментар Нестора Шуфрича одному з телевізійних каналів, який таку реакцію Тимошенко прокоментував так, що невизнання перемоги Януковича лише затягне інавгурацію президента на декілька тижнів.

Водночас "Комерсант Україна" цитує Сергія Соболєва, керівника виборчого штабу Юлії Тимошенко, який так само твердить, що їхня політична сила не визнає результатів виборів, а команда юристів уже зібрала необхідні протоколи. Найближчими днями вони їх направлятимуть до суду і мають намір довести, що вибори сфальсифікували, заявив Сергій Соболєв.

Стабільність відкладається...

"Газета по-українськи" пише, що якщо БЮТу вдасться оскаржити результати виборів на кількох сотнях дільниць, на яких переміг Янукович, то остаточний підсумок може вийти на користь Тимошенко, тим паче що у БЮТівців є серйозна зачіпка: їхніх членів виборчих комісій в останній момент замінили у близько тисячі комісій.

Але міжнародні спостерігачі вже встигли назвати другий тур виборів свідченням демократії в Україні. Голова зовнішньополітичного відомства Європейського Союзу Кетрін Ештон у понеділок привітала українців з високою явкою на виборах і відданістю демократичним процесам, яку громадяни України продемонстрували в обох турах голосування.

Корисні посилання в інтернеті

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS