ДАІ відмовляється від "Візирів"

Автошляхи України
Image caption Автошляхи України

Державтоінспекція більше не купуватиме "Візири" - фотокамери для фіксації порушень правил дорожнього руху. Втім не через те, що прилад не сертифікований в Україні та через численні зауваження до його роботи. А тому, що ДАІ планує створювати нову мережу приладів автоматичної фото та відео фіксації порушень.

Історія з “Візиром” почалася два роки тому. Після його впровадження водії почали нарікати на неточності, а часом і грубі помилки цього приладу.

Чому не довіряють "Візирям"

Часто на такі, що взагалі суперечать законам фізики. Ось для прикладу – знімки “Візира”, які отримав один із водіїв. Згідно з даними “Візира”, спершу об 11 годині 05 хвили і 43 секунди швидкість авто – 83 км/год.

Через 2 секунди водій скинув швидкість на 40 км на годину. А ще через секунду знову розігнався до 86 км/год.

Подібні знімки надходили і продовжують надходити багатьом водіям в Україні. Їх надсилають інспектори ДАІ, посилаючись саме на "Візир". Користуються ним з кінця 2008-го року.

Є й інші подібні причини не довіряти приладу беззастережно. Володимир Петров, організатор громадського руху автолюбителів каже, що покази приладу змінюються навіть залежно від вологості та температури навколишнього середовища.

Втім, працівники державтоінспекції не поспішають від нього відмовлятись, аргументуючи це тим, що відколи його почали використовувати, кількість ДТП та їх жертв зменшилась.

Image caption Володимир Петров

Статистика ДАІ

Ось статистика. "Візир" почали використовувати з кінця 2008-го року.

Кількість ДТП к-сть загиблих у ДТП к-сть постраждалих у ДТП

2008р 312751 7718 63254

2009р 229551 5332 45669

Нова система фіксації порушень

Новина про те, що ДАІ України від "Візирів" відмовляться, надзвичайно порадувала водіїв. Втім, згодом у ДАІ заявили, що журналісти їх неправильно зрозуміли.

В інтерв’ю Бі-Бі-Сі Олег Сірий, начальник управління дорожньо-патрульної служби пояснив, що йдеться лише про те, що їх більше не закуповуватимуть.

На сьогодні таких приладів в Україні є достатньо - 380. Натомість, у ДАІ планують створити мережу автоматизованих приладів фото- та відеофіксації.

За словами Олега Сірого, вже намічено 5 тисяч напрямків на автошляхах України, де в першу чергу встановлюватимуть такі автоматичні прилади.

Водії нарікали на "Візир" зокрема і через те, що він не автоматичний (що буде враховано в новій системі). Тобто ним керує людина – інспектор ДАІ.

Таким чином, на процес фіксації правопорушення впливав суб’єктивний фактор - знімки можна виправляти та видаляти. Саме тому в громадських організаціях, що захищають права водіїв, рекомендують подавати до суду і оскаржувати дії працівників ДАІ, якщо на підставі знімка "Візира" намагаються стягнути штраф. Свою позицію вже висловила і генеральна прокуратура.

Там кажуть, що знімок "Візира" не є доказом правопорушення, достатнім для штрафу.

Візир – досі не сертифікований в Україні. Спеціалізоване державне підприємство не провело належних випробувань та дослідів, аби говорити про гарантування захисту інформації від втручання у її зміст чи захист приватної інформації, яку отримають працівники ДАІ під час зйомки.