Віктора Лозинського допитують правоохоронці

Віктор Лозинський
Image caption Віктор Лозинський в часи свого депутатства

У Києві затримано колишнього депутата Віктора Лозинського, якого підозрюють у причетності до вбивства.

Затримання відбулося завдяки спільним діям Генеральної прокуратури та Служби безпеки України – заявила річниця СБУ Марина Остапенко.

Утім, за інформацією Генпрокуратури, пан Лозинський, фактично, сам здався правоохоронцям, відчувши безвихідь.

За повідомленнями із генпрокуратури, пан Лозинський перебуває там на допиті.

Віктора Лозинського звинувачують у вбивстві Валерія Олейника, мешканця Кіровоградської області, який загинув у червні минулого року після сутички із групою мисливців, серед яких був і пан Лозинський, а також районний прокурор Євген Горбунко, начальник райвідділу міліції Михайло Ковальський.

У липні депутата Лозинського, який пройшов до парламенту від Блоку Юлії Тимошенко, було позбавлено депутатських повноважень згідно із його власною заявою.

Після того, як суд виніс рішення про затримання Лозинського, він зник, і від кінця липня оголошений у міжнародний розшук.

Певний час правоохоронці перевіряли інформацію про те, що Віктор Лозинський переховується в Ізраїлі, проте згодом ця інформація не підтвердилася.

Двоє інших фігурантів цієї справи були взяті під варту, але згодом Ковалинського було звільнено під підписку про невиїзд. Всі підозрювані заперечують свою провину.

Кілька днів тому було затримано Василя Перепелицю, єгеря лісництва, на території якого полювали Віктор Лозинський та його друзі.

“Справа Лозинського” стала першою у низці скандальних справ, пов’язаних із депутатами від Блоку Юлії Тимошенко, які, як вважають оглядачі, впродовж останніх півроку серйозно підірвали імідж цієї політичної сили та її лідерки напередодні президентських виборів.