Вінницькі дороги: "Хоч стій, хоч плач!"

ями
Image caption Разом зі снігом зійшов асфальт

"У нас разом зі снігом зійшов асфальт. У нас не дороги залишаються, а напрямки. Всі водії їздять-плюються", -так описує стан вінницьких доріг водій із 20-річним стажем Володимир Воловодюк.

Навіть центральні вулиці, які капітально відремонтували чотири роки тому, вже знову всіяні такими глибокими ямами, що в них б'ються машини.

Володимир Воловодюк: "Машини швидко б'ються, ламаються, ходова потребує одразу ремонту. Я їхав на одній центральній вулиці, на одній із глибоких ям, а ями по 20-30 см. глибиною. Вона утворилась буквально за два тижні. На одній із цих ям порізав два колеса: хоч стій, хоч плач".

"Особливо часто диски на колесах міняти приходиться, і по ходовій робити теж," - розказує Сергій Бойко, який працює таксистом. Тому добре знає не тільки центр, а й закутки міста.

Весна ремонтів

Якщо головні вулиці ремонтують, то на околицях дороги взагалі без твердого покриття. Таких ґрунтових вулиць у Вінниці, за словами начальника відділу благоустрою міста Федора Лесика, понад 100 кілометрів. Це вже менше ніж було 5 років тому.

В останню п'ятирічку у місті капітально відремонтували 10% доріг. Поміняли підземні комунікації і постелили кілька шарів нового асфальту. Старий перестелили на віддаленіші дороги.

А на центральній, яка вимощена бруківкою, ставлять експеримент. В одному місці стару основу укріпили двома шарами. Перший - це георешітка, другий - геотекстиль, призначений для поглинання вологи. Якщо в наступну зиму там не буде вибоїн і будуть гроші, перестелять усю вулицю.

Щороку комунальне господарство Вінниці на ремонт доріг витрачає близько п'яти з половиною мільйонів гривень. Цих грошей вистачає на ремонт у середньому десяти кілометрів дороги.

Федір Лесик сказав, що через ріст цін на витратні матеріали та збільшення зарплати робітників кожного року об'єми робіт зменшуються.

"Виникає питання, чому ті, хто роблять дороги, не несуть відповідальність за якість роботи. Я ж плачу за дороги. Задумуєшся - зробити позов? Але стільки виникає проблем, що знову береш домкрат і міняєш колеса. Оце наша реальність", - говорить вінницький водій.