А де Ваші гумові чоботи?

Image caption Гумові чоботи

Цього сезону в Україні супермодним взуттям на весну вважають яскраві гумові чоботи. Ще більше ажіотаж довкола цього взуття розігрівають прогнози щодо повені та різні підтоплення.

«Я потребую дороги, вологі кофри і ноги...»

Ноги не будуть вологими у тих, хто носить гумові чоботи. Тим паче, що тепер це не просто зручність, строкаті гумові чоботи є супермодними. Їх можна знайти на кожен смак і різного кольору. Особливо популярні яскравих кольорів.

Як розповідають у київських магазинах попит на гумові чоботи почався з кінця січня, люди боялися що почне танути сніг.

Ціни на вибір

Найдешевші чоботи можна купити від тридцяти п'яти гривень, але це будуть однотонні, вітчизняного виробництва. А ось за модні й строкаті доведеться викласти більше, розповідає продавчиня Даша в одному зі столичних торгівельних центрів:

"Ціни бувають різні, від 390- до 990 гривень. Питають усі, всім подобається. Маленьким, великим, дітям, чоловікам, жінкам. Багато чоловіків у них ходять. Є різні кольори, чорні, зелені, суто чоловічі. Буває чоловіки питають кольорові. Але ж чоловіки бувають різні. У магазині розповідають, що попит на чоботи відчувався в середині зими.

Доки ми спілкувалися з Дашою, чимало жінок підходили до прилавку з чобітками, брали в руки, розглядали. Але на мікрофон говорити соромились

Чоботи можна підібрати як з утеплювачем, так і літні моделі, зроблені з силікону. Відповідно коливатиметься і ціна. Італійські коштують 900 гривень, російські - 500 гривень, а найдешевші так звані "літні моделі" і по 390 гривень.

Більша нога - менша ціна

На вулицях Києва чимало дівчат у строктих супермодних чоботах. Вони кажуть, що це взуття таке ж зручне як і гарне:

"Вони зручні, бо вони не промокають у таку погоду, якщо одягаєш шкарпетки, то дуже теплі, мені подобаються, дуже зручні мені нормально. Здебільшого вдягаю їх на навчання та зустріч із друзями".

Дівчата розповідають, що зараз є проблем з малими розмірами. Дівчата у кого розмір ноги 40-41 можуть купити чоботи дешевше на 20 гривень. Утім, як тільки підвищився попит, і ціни поповзли вгору у 2-3 рази. Чоботи, котрі коштували 300 гривень, нині на київських базарах продають по 550, 400, 600.

Власниці строкатих чобіт кажуть, що тепер по калюжах ходять із задоволенням - ноги залишаються сухими.