БЮТ: Яценюк потрібен як кишенькова опозиція

Президент України Віктор Янукович прагне мати “кишенькову опозицію” на чолі з Арсенієм Яценюком, вважають у Блоці Юлії Тимошенко.

Як повідомили у прес-службі БЮТ, коментуючи зустріч Віктора Януковича та Арсенія Яценюка, народний депутат Сергій Соболєв зауважив, що Президент призначив Арсенія Яценюка «улюбленою опозицією, конструктивною та лояльною, м’якою та пухнастою»:

«Те, що Янукович призначив собі опозицією саме Яценюка, означає, що Арсеній Петрович глобально продовжує грати в команді Януковича за сценарієм, складеним Януковичем на благо самого Януковича».

«Янукович прагне мати кишенькову опозицію на чолі з Яценюком, яка завжди може запропонувати тому «чого бажаєте?». Але нічого у Януковича не вийде, бо він матиме справжню, дієву та жорстку опозицію на чолі з Юлією Тимошенко», - стверджує Сергій Соболєв.

«Опозицією стають, а не призначаються за наказом так званого президента, - резюмував депутат. – І не через образу на те, що тобі не дали посаду, як Янукович Яценюку, а з ідеологічних, світоглядних, політичних міркувань, як це робить Тимошенко».

Лідер політичної партії «Фронт Змін», народний депутат України Арсеній Яценюк оголосив, що переходить в опозицію і розпочинає формування власного уряду.

Таке рішення політик прийняв напередодні після зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

«Після сьогоднішньої складної, але дуже важливої зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем я прийняв рішення – перейти в опозицію, сформувати власний уряд і захищати цінності, ідеали і позицію, з якою я йшов на президентські вибори», - заявив лідер «Фронту Змін».

Арсеній Яценюк вважає, що в іншому разі, зокрема, в рамках коаліції з Партією регіонів, реалізувати свою позицію йому не вдасться: «Це єдиний шлях до того, щоб реалізувати своє бачення розвитку країни. В іншій конструкції, зокрема в конструкції з Партією регіонів, сьогодні це неможливо зробити».

Політик при цьому підкреслив, що рішення про перехід в опозицію остаточне. За словами Арсенія Яценюка, він формуватиме «справжню європейську опозицію».

“Я запропонував Арсенію Яценюку високу посаду в майбутньому уряді, який ми, сподіваюся, створимо вже найближчими днями. Але Арсеній Петрович відмовився і висловив переконання, що йому належить перейти в опозицію”, – сказав Президент після зустрічі.

Новини на цю ж тему