Ґардіан: Кличко чекає на нову корону

Володимир Кличко
Image caption Володимир Кличко

Британська газета "Гардіан" пише, що Володимир Кличко, який зберіг свої чемпіонські титули IBF, WBO у супервазі, жорстоко відправивши у нокаут американського боксера Едді Чемберс, тепер сподівається на нову корону - WBA.

Українець, який разом зі своїм братом Віталієм, як очікується, буде суперником чемпіона WBA у Великобританії, Девіда Хея, ніколи не опинявся перед загрозою поразки, щоб утримати свої пояси проти противника.

Газета цитує 33-річного Володимира Кличка:

"Я зовсім не відчуваю свого віку. Я просто відчуваю, що я стаю все кращим і кращим."

При відсутності боксера, який би володів всіма ременям одночасно, два брати не збираються боротися один з одним, і їхнім суперником буде Хей.

Йому, як зазначає газета, треба буде пройти довгий шлях, щоб розвіяти образ непереможних Кличків з їх уподобаннями і розмірами.

Газета вважає, що це, безумовно, буде найвигідніший бій для телетрансліцій.

Хей відмовився від запланованого матчу з Володимиром минулого року, пославшись на травму, хоча це стосувалося обох сторін, і їх промоутери не змогли досягти угоди. Сподівання на матч Хей-Віталій Кличко також не виправдалися.

"Я б вважав за краще, щоб битися з ним на футбольній арені", - сказав Володимир, - "але я можу битися з ним також і на парковці для машин, якщо це необхідно".

Змальовуючи нинішній переможний бій Кличка, газета порівнює його крейсерським наступом-винищувачем на пішохода.