Платіні: не буде Києва, не буде і України

Президент УЄФА Мішель Платіні все ще вважає, що Україна здатна вчасно підготуватися до проведення на її території фіналу Чемпіонату з футболу у 2012 році – про це пан Платіні заявив під час візиту до Львова.

Водночас він нагадав, що дату проведення чемпіонату посунути не можна, і що у разі, як до його проведення не буде готова українська столиця, Київ, то і самого чемпіонату в Україні не буде: “Якщо не буде Києва, то не буде і України,” – заявив керівник УЄФА.

Пан Платіні також наголосив, що проблеми із підготовкою до Євро 2010 стосуються не тільки будівництва стадіонів, але й аеропортів та готелів.

“Я вірю у будівництво стадіонів, і вірю тим обіцянкам, які робить українська влада. Сьогодні ми також слухали ці обіцянки, але Євро має відбутися у 2012 році, і ніколи не відбудеться у 2013. Тобто у певний момент будуть ухвалені певні рішення,” – заявив президент УЄФА у Львові. При цьому він не уточнив, чи залишається Львів серед 4 міст, у яких проводитимуться матчі Євро 2012.

На середу також заплановано візит Мішеля Платіні до Донецьку, де нещодавно було відкрито новий стадіон світового класу Донбас-арена, побудований коштом Рената Ахметова, власника футбольної команди Шахтар. Крім того, у вівторок на засіданні уряду було ухвалене рішення про виділення додаткових 800 мільйонів гривень на облаштування Донецького аеропорту.

Пан Платіні також планує зустрітися із українським президентом Віктором Януковичем, аби отримати більші державні гарантії щодо підготовки спортивних та інфраструктурних об’єктів до чемпіонату.

Новини на цю ж тему