Авіаінциденти переслідували Качинського

У грудні 2008 року в ході візиту Леха Качинського до Монголії літак був пошкоджений, і президент змушений був летіти до наступної країни візиту – Японії – чартерним рейсом.

Image caption Літак президента Польщі у Празі 8 квітня 2010 року

Після цього голова польського уряду Дональд Туск заявив про необхідність придбати для президента новий літак. Але цього так і не сталося.

Того ж місяця літак президента Польщі потрапив в зону сильної турбулентності в Південній Кореї. Через потужний вітер пілот президентського ТУ-154 не зумів посадити літак з першого разу і йому довелося знову піднімати літак на велику висоту.

Сам президент після приземлення в Сеулі, куди він прибув у рамках турне азійськими країнами, зберіг оптимістичний настрій. "Кожен політ літаком пов'язаний з певним ризиком, але і обов'язки президента пов'язані з дуже серйозним ризиком, тому що доводиться літати постійно", - сказав Качинський, коментуючи ситуацію.

У серпні 2008 року під час візиту Леха Качинського до Грузії стався інцидент із пілотами президентського літака. Вони відмовилися саджати літак у Тбілісі, як того вимагав польський президент, і приземлилися у м.Гянджа в Азербайджані. За повідомленнями польської преси, тоді Лех Качинський мав намір покарати пілотів, однак за них заступився міністр оборони.

5 вересня з Москви до Польщі прилетів один з двох польських урядових літаків, який перебував у Росії на тривалому ремонті. Відразу після прильоту до Варшави машина вийшла з ладу. Інший ТУ-154 на той час уже кілька місяців проходив капітальний ремонт.

Хроніка авіакатастроф президентських літаків

Трагедія під Смоленськом увійде в історію як наймасштабніша, у якій загинули високопосадові особи Польської держави.

За останні 40 років сталося до десяти авіакатастроф, у яких гинули перші особи країн.

У 2004 році в авіакатастрофі загинув президент Македонії Борис Трайковський. Його літак розбився біля боснійського міста Мостара.

Розслідування довело, що катастрофа сталася через помилку екіпажу, хоча спочатку висловлювалися версії про те, що літак змушений був здійснювати посадку на територію, де збереглися міни часів війни в Югославії 1992-1995 років.

У 1994 році в Руанді ракетою "земля-повітря" було збито літак, у якому перебували президент Руанди Жювеналь Хабі-арімана та глава республіки Бурунді Сіпріен Нтарья-міра.

У 1988 році в авіакатастрофі загинули голова уряду і командувач збройних сил Пакистану. Це був військовий літак „С-130 Hercules”. Фахівці висловлювали версії про теракт.

У 1986-му розбився літак Ту-134, на борту якого перебував президент Мозамбіку Самора Мойзес Машел. Він летів із Замбії. Літак врізався у гору на території Південно-Африканської республіки. Разом із президентом Мозамбіку загинуло 39 осіб.

У 1981 році загинув президент Еквадору Хайме Рольдос Агілера. Його літак також врізався у гори неподалік перуанського кордону. Тоді влада Еквадору назвала причиною катастрофи помилку пілотів.

У 1969 році в авіакатастрофі загинув президент Болівії Бар'єнтос Ортуньо.

У 1961 році в авіакатастрофі загинув генеральний секретар ООН, швед Даг Хаммаршельд. Він прямував у Конго із миротворчою місією. Тоді разом із ним загинули представники ООН та уряду Конго.

Новини на цю ж тему