16 росіян загинули в Туреччині

16 росіян загинули в Антальї. Ще 25 туристів отримали травми різного ступеня внаслідок катастрофи туристичного автобуса, який прямував з Аланьї до Памуккале.

Новина англійською мовою з відео

Російські інформаційні агенції повідомляють подробиці з посиланням на Генеральне консульство Російської Федерації у Туреччині, однак поки що не називають точної причини трагедії.

Image caption Рятівники змушені були розрізати автобус, аби дістати людей

Катастрофа сталася 25 травня приблизно о 5.30 ранку за московським часом. За попередніми даними, водій заснув за кермом, і автобус впав у річку Аксу з 15-метрової висоти, збивши огорожі моста. В Інтернеті вже з'явився відеозапис з наслідками катастрофи, зроблений очевидцем.

За повідомленнями турецької преси, всього в автобусі їхав 41 російський турист. Російське громадянство всіх цих пасажирів підтвердила і керівник управління інформації МНС Росії Ірина Андріанова. "До українських дипломатичних представництв у Туреччині не надходила інформація щодо наявності серед пасажирів автобуса громадян України", - сказав в інтерв‘ю Бі-Бі-Сі речник міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

Одноденний тур до Памуккале, за словами генконсула РФ Мірджалола Хусанова, організовувала компанія Pegas.

Заступник губернатора Антальї Мехмет Сулейман, на якого посилаються турецькі інформаційні агенції, сказав, що фахівцям довелося розрізати корпус автобуса, аби дістати звідти поранених людей та тіла загиблих. Поранених вже доправили до місцевих лікарень.

На місці події працюють лікарі швидкої допомоги і рятувальники. Фахівці вже почали процедуру встановлення осіб загиблих і постраждалих.