Ющенко - проти співпраці Нашої України з БЮТ

Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко
Image caption Колишні спільники знову роз'єднані

Лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко вважає, що співпраця його партії з політичною силою Юлії Тимошенко може призвести лише до "знищення "Нашої України". Про це він сказав, виступаючи на у суботу на засіданні політичної ради партії.

Пан Ющенко висловив думку, що співпраця з Тимошенко "може бути лише згубною для політичної сили".

Колишній президент вважає, що саме постать пані Тимошенко є причиною розколу, як він висловився, "демократичного табору".

Також пан Ющенко назвав лідера БЮТ своєю найбільшою помилкою: "Я переконаний, що моя найбільша помилка - це Тимошенко. Найбільша помилка, що ми її двічі приводили до влади".

Віктор Ющенко також скритикував ідеологічну складову політичної сили, яку очолює Юлія Тимошенко. Він сказав, що не вбачає різниці між опозиційним БЮТ та правлячою Партією регіонів та припустив можливе об'єднання цих сил.

Ці звинувачення лунають на тлі розгубленості опозиційних сил у протидії, як вони вважають, "недемократичним" і "авторитарним" діям нової влади.

Ані сама Юлія Тимошенко, ані представники БЮТ поки не коментували закиди Віктора Ющенка.

Кілька тижнів тому напередодні ратифікації у парламенті "харківських" домовленостей Юлія Тимошенко закликала всіх опозиційних політиків до об'єднання.

Політичні оглядачі вважають чи не найбільшою проблемою нинішньої української опозиції саме нездатність згуртуватися.