Колесніков перевірить Карпати для Олімпіади

Славське. фото УНІАН

Віце-прем’єр Борис Колесніков повідомив, що відвідає гірськолижний курорт Славське на Львівщині, аби вивчити можливість проведення в Карпатах зимової Олімпіади 2022 року.

Ідею про Олімпіаду в Україні висловив президент Янукович під час свого візиту до Львова.

Віце-прем’єр Колесніков, який відповідає за підготовку України до Євро-2012, сказав під час телешоу, що в Славському є гірськолижні бази, які можна буде використовувати для проведення зимової Олімпіади.

Він назвав ініціативу пана Януковича «надзвичайно важливою для країни».

Крім Славського пан Колесніков збирається також вивчити можливості спортивної інфраструктури Ворохти в Івано-Франківської області.

Ідею пана Януковича про Олімпіаду в Карпатах, за повідомленнями, підтримав Національний Олімпійський Комітет України.

Водночас оглядачі висловлюють сумнів, що гірськолижна інфраструктура в Карпатах витримає олімпійське навантаження і кажуть, що у теперішньому стані вона зовсім не відповідає олімпійським стандартам.

Спортивний коментатор Валентин Щербачов сказав в інтерв'ю Бі-Бі-Сі, що до 2022 року гірськолижна база "Буковель", яку, як виглядає, мав на увазі президент Янукович, може стати лише висококласною гірськолижною базою середнього класу.

Оглядачі кажуть про невисоку ймовірності того, що Україна зможе прийняти у себе зимову Олімпіаду 2022 - через брак досвіду проведення представницьких міжнародних змагань із зимових видів спорту, браку інфраструктури і найголовніше – через відсутність коштів.