Охорона Януковича повалила репортера

Брифінг Віктора Януковича на виставці "Агро-2010"
Image caption Віктор Янукович завжди в центрі уваги журналістів

Охоронці Віктора Януковича повалили на землю тележурналіста, який не встигав за президентом під час оглядин сільськогосподарської виставки у Києві.

На опублікованих у ЗМІ фото видно, як репортер популярних новин телеканалу СТБ Сергій Андрушко зі штативом від відекамери в руках лежить на бруківці, а його утримують люди у штатському.

Після офіцйного брифінгу Віктора Януковича на виставці "Агро-2010" журналіст намагався наздогнати групу супроводу президента України, однак співробітники Управління державної охорони України (УДО) заборонили йому це зробити.

Коли журналіст хотів зафільмувати суперечку з охоронцями на свій мобільний телефон, співробітники президентської охорони викрутили йому руку і повалили на землю.

Через кілька годин після інциденту УДО вибачилося перед Сергієм Андрушком, назвавши випадок "непорозумінням" і пообіцявши провести внутрішнє розслідування конфлікту.

Незручний журналіст

Це не перший випадок конфліктної ситуації довкола репортера. Два місяці тому київський чиновник, у якого Сергій Андрушко намагався взяти інтерв’ю, вирвав у журналіста мікрофон і викинув в урну.

Політичні опоненти і правозахисники звинувачують владну команду Віктора Януковича у спробах тиску на українські масс-медіа.