Як позбутися страху літати?

Літак Копирайт изображения iStock

Для когось подорож літаком - необхідне зло, для інших - це справжні тортури. Оглядачка BBC Future дізнавалась, як подолати аерофобію.

Хоча літаки падають рідко, кожна авіакатастрофа привертає багато уваги. Моторошні картини уламків і тіл загиблих, що з'являються в телерепортажах, справляють сильне враження, від якого одна думка зійти на борт літака сповнює жахом.

Згадаймо, приміром, дві останні катастрофи літаків Малайзійських авіаліній: рейс 370, що зник десь в Індійському океані, і збитий над Україною MH-17. Обидві історії вже два роки не зникають із заголовків новин.

Минулого року світ сколихнула аварія літака компанії Germanwings, пілот якого навмисно скерував пасажирський авіалайнер в гірський схил в Альпах. Трохи пізніше того ж року борт російської авіакомпанії Когалимавіа підірвався в повітрі над Єгиптом незабаром після зльоту. Підозрюють, що причиною катастрофи став вибуховий пристрій на борту літака.

Фахівці зазвичай вказують на статистику. Страх перед польотами є нераціональним, оскільки шанси загинути в автомобільній аварії набагато вищі, ніж в авіакатастрофі. За даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту, в 2015 році комерційні рейси перевезли понад 3,5 мільярда пасажирів у всьому світі.

За цей час сталося 68 аварій, чотири з яких призвели до загибелі 136 людей. Якщо додати катастрофи літаків Germanwings і Когалимавіа, кількість смертей зростає до 510.

Копирайт изображения iStock
Image caption Гучні авіакатастрофи, як приміром, аварії двох літаків малайзійських авіаліній у 2014 році, привертають багато уваги і змушують пасажирів нервуватися

Всесвітня організація охорони здоров'я стверджує, що в 2013 році в ДТП по всьому світу загинуло 1,25 мільйона людей. Отже, автомобіль майже в 100 разів більш небезпечний засіб пересування, ніж літак. А тим часом найпоширенішими причинами смерті в світі, як і раніше, залишаються інфаркт і рак.

Однак для тих, хто страждає на аерофобію, цифри не переконливі. Тільки в США 17% американців визнають, що бояться літати (за даними опитування, проведеного в 2010 році компанією Boeing).

Чимало таких історій й з-поміж знаменитостей. Так, американський режисер Вес Андерсон ("Готель "Ґранд Будапешт", "Родина Тененбаумів") подорожує до Європи кораблем. Морським вояжам та поїздам надавав перевагу й Девід Боуї - причиною його аерофобії став штормовий політ з Кіпру на початку 70-х років.

Кейт Вінслет та її чоловік завжди сідають на різні літаки, щоб у випадку катастрофи не залишити дітей без обох батьків.

"На жаль, не існує єдиного пояснення, чому у людей з'являється така фобія - причин може бути багато", - зазначає клінічний психолог з Університету штату Вермонт Метью Прайс, який досліджує тривожні неврози.

Одні люди бояться літати, тому що вони ніколи не ступали на борт літака раніше або мали негативний досвід, пов'язаний з авіапольотами.

Наприклад, страх перед польотами з'явився у багатьох людей після терактів 11 вересня в США. Як зазначає психолог Герд Гігеренцер з Інституту розвитку людського потенціалу Макса Планка протягом року після трагедії тисячі американців сіли за кермо автомобілів.

Через неправильну оцінку ризику кількість смертей на автошляхах США збільшилася того року на півтори тисячі.

Ще однією причиною страху до польотів може бути загальна тривожність людини або інші фобії. Це може бути страх втрати контролю або замкнених приміщень і навіть страх страху, каже психолог Роберт Бор, який надає психологічну консультацію пілотам військово-повітряних сил Великої Британії.

Аерофобію можуть підсилювати проблеми, не пов'язані безпосередньо з авіацією, як-от стрес на роботі, труднощі в шлюбі або хвороба дитини.

Копирайт изображения iStock
Image caption Деякі люди настільки бояться літати, що воліють подорожувати кораблем

Іноді викликають тривогу ті речі, які призначені саме для безпеки пасажирів. Заходи по боротьбі з тероризмом в аеропортах і на борту літаків нагадують деяким пасажирам про можливість авіакатастрофи. А схильні до паніки індивідууми можуть уникати перегляду відеороликів з правил безпеки, але це - помилка.

"Ті, хто подивився навчальне відео і знає, де розташовані виходи з літака, звичайно, у більш вигідному становищі, ніж ті, хто знехтував елементарними заходами безпеки", - зазначає Роберт Бор.

Так, нещодавно під час аварійної посадки літака в Дубаї багато пасажирів почали хапати свої речі, створюючи додаткову небезпеку під час евакуації. "І хоча в правилах безпеки їх попереджали, що речі треба залишати, в екстремальних обставинах люди поводяться дивно", - каже психолог.

На щастя, аерофобія піддається лікуванню. Існує чимало засобів подолати цей страх. Звичайно, у кожного є власні стратегії - хтось вмикає музику в навушниках, інші налягають на алкоголь, комусь допомагають заспокійливі препарати.

Метью Прайс радить дихальні вправи і заспокійливу медитацію.

Можливо, для тих, хто ніколи не подорожував літаком або зазнав негативного досвіду, буде корисно дізнатися більше про те, як влаштовані літаки, вважає Бор. За рахунок чого важкі металеві предмети здіймаються у повітря, як диспетчери керують рухом літаків і що відбувається під час турбулентності - розуміння цих питань може помітно знизити тривогу.

Ефективно допомагає гіпноз, психотерапія або когнітивно-поведінкова терапія. Головне - визначити, що саме спричиняє тривогу, як вона накопичується і чому призводить до нападів паніки, а тоді вже з'ясувати, як з ними впоратися.

Можна почитати книжку про механізми самоконтролю або відвідати лікаря.

"Як правило, вистачає однієї консультації, вам не доведеться 100 років пролежати в кабінеті Зигмунда Фройда. Аерофобія гарно піддається лікуванню, але якщо ігнорувати її, сама вона не минає", - підкреслює психотерапевт.

Копирайт изображения iStock
Image caption Віртуальна реальність допомагає людям звикнути до умов на борту літака, що допомагає їм здолати страх польоту

Найефективнішим засобом, на думку Прайса і Бора, є подивитися своїм страхам в обличчя. Так, пацієнти під наглядом кваліфікованих консультантів поступово випробовують різні стадії польоту.

Зазвичай навчання відбувається на борту літака, куди пацієнта (за пристойну суму грошей) супроводжує психотерапевт. Протягом всього польоту лікар розмовляє зі своїм підопічним, щоб полегшити його страхи.

Інший варіант - віртуальна реальність, де учасники тренінгу також випробовують різні етапи польоту, але при цьому залишаються на твердій землі. Раніше це відбувалося за допомогою спеціальних тренажерів, які імітували салон літака з екранами та звуком реактивного двигуна. Нещодавно замість них почали використовувати гарнітуру віртуальної реальності.

Проаналізувавши кілька досліджень, Метью Прайс дійшов висновку, що тренування за допомогою віртуальної реальності ефективно допомагають долати аерофобію.

"Під час таких тренінгів ви можете індивідуально корегувати довжину певних етапів польоту. Отже, якщо пацієнт починає турбуватися на шляху до аеропорту, під час посадки на літак або в польоті, терапевт змусить вас випробувати саме цей етап, але поступово і під уважним контролем", - пояснює фахівець.

"У віртуальній реальності можна миттєво налаштувати потрібний час доби, погоду, ваше місце в салоні літака і навіть настрій пілотів - у залежності від того, що найбільше турбує пацієнта", - додає Метью Прайс.

Біометричні датчики, прикріплені до пальців клієнта, допомагають контролювати рівень його тривожності. Дію такого пристрою випробував на собі журналіст з питань технологій Люк Джонсон, який вирішив пройти лікування від аерофобії під наглядом психотерапевта Майкла Карті.

Віртуальна реальність впливає на підсвідомість пацієнта, а гарнітура - це лише допоміжний інструмент у терапії, пише Джонсон на сайті, присвяченому новинкам технологій Wareable.

Копирайт изображения iStock
Image caption Деякі пацієнти з аерофобією користуються симуляторами польоту, щоб зрозуміти, як функціонує літак

Джонсон із подивом виявив, що йому вдалося значно краще контролювати свій страх під час справжнього авіаперельоту. "Я повільно дихав, посміхався, як ідіот, і тримав спину рівно. Так я припинив боятися і нарешті відчув себе комфортно", - зазначив він.

Психіатр з медичного факультету Університету Еморі в Атланті Барбара Ротбаум порівняла терапію під час справжнього польоту з тренуванням у віртуальній реальності. Ефективність обох методів виявилася практично однаковою, але віртуальний тренінг, звичайно простіший і дешевший.

"До того ж за 45 хвилин заняття ви можете злетіти і сісти стільки разів, скільки потрібно", - додає Ротбаум.

Утім, декому вдається подолати фобію своїми силами. Американський підприємець Клей Преслі пережив авіакатастрофу над Гудзоном у 2009 році (тоді пілотам вдалося здійснити аварійну посадку на воду, коли в літака відмовили обидва двигуни. - Ред.).

Після цих подій Преслі було важко піднятися на борт літака. Але він поборов свою фобію несподіваним способом. Підприємець сам став пілотом, підтвердивши відомий вислів про те, що клин клином вибивають.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Future.

Новини на цю ж тему