На Німеччину насуваються заметілі

літаки у Франкфурті, 9 січня

150 авіарейсів скасовано через снігопади з найбільшого німецького аеропорту Франкфурт. Багато пасажирів змушені були чекати в аеропорту у той час як снігоочисні машини намагалися розчистити злітні смуги.

В Нюрнбергу у п’ятницю один літак з’їхав зі злітної смуги.

Метеорологи застерігають, що на Німеччину насуваються заметілі і людям радять запасатися харчами та іншим на чотири дні.

Інші країни Європи також потерпають від морозів.

У Польщі за останні кілька тижнів замерзли майже 140 людей. У Швейцарії внаслідок снігопадів у п’ятницю було зупинено рух вантажівок через альпійські тунелі.

В Україні в Харківській, Полтавській та Луганській областях без струму залишаються понад 30 населених пунктів.

Image caption Кому - біда, а кому - щастя. Прага 9 січня

Євростар – компанія, яка забезпечує швидкісне залізничне сполучення під Ла-Маншем між Францією та Британією – повідомляє про обмежений графік руху потягів цими вихідними і радить відкласти, або скасувати подорожі.

У Німеччині влада застерігає про перебої у роботі транспорту і можливі перебої з електропостачанням через снігопади.

У Британії такої холодної зими не було 30 років. Найнижча температура в деяких місцях сягала 22 градусів морозу і компанії висловлюють побоювання про брак газу.

У суботу Британські авіалінії скасували понад 50 рейсів.

У південно-західній Франції, зокрема в Провансі, також повідомляють про перебої в роботі транспорту та проблеми з електропостачанням після того як там випало 20 см снігу.