Робоча етика Гордона Брауна

Гордон Браун
Image caption Гордон Браун

Припущення, що прем'єр-міністр Гордон Браун ображав і залякував своїх співробітників до такої міри, що найвищому посадовцю Великобританії серу довелося попередити його змінити поведінку, були рішуче відкинуті Даунінг-стріт і Кабінетом міністрів.

Твердження про образливі спалахи прем'єр-міністр з'явилися в неділю в газеті Observer, яка публікує уривки з книги Ендрю Роунлі про нових лейбористів.

Image caption Гордон Браун на прийомі в Даунінг Стріт

Припущення, що Браун може мати вулканічний характер, не є новиною. Але новина у тому - що його поведінка викликала занепокоєння секретаря кабінету сер Гуса O'Донелла, який розпочав розслідування поводження прем'єр-міністра з персоналом, і який, буцімто, застеріг його, що з цим треба покінчити.

Image caption Британська преса

Журналіст Ендрю Роунлі також наводить ряд випадків, коли, як він стверджує, пан Браун хапав співробітників за лацкани, штовхав їх і кричав на них.

Даунінг-стріт заявив, що було розглянуто кожний з конкретних випадків і жоден з них не мав місця.

Кабінет міністрів також заперечив будь-яке розслідування за розпорядженням секретаря кабінету міністрів.

З приватних джерел уряду висловлено невдоволення, тим, яке першорядне значення надається в засобах масової інформації тому, що названо не більш ніж "презентацією книги".