Нетверзий єпископ за кермом

Поліція на німецьких дорогах
Image caption Поліція на німецьких дорогах

Керівник протестантської церкви в Німеччині, єпископ Марго Каесман, визнала вчинення серйозної помилки після арешту за водіння в нетверезому стані.

Пані Каесман, яка минулого року стала першою жінкою, яка очолила двадцять п'ять мільйонів протестантів Німеччини, була затримана поліцією в північному місті Ганновер після того, як не зупинилася, а проїхала на червоне світло.

За даними прокуратури, вміст алкоголю в її крові тричі перевищував встановлену законом межу. Її водійське посвідчення було конфісковано, і їй загрожує позбавлення прав водія на один рік.

Незрозуміло, чи її посада знаходиться під загрозою, але це не в перший раз, коли ім'я Марго Каесман э'являється у заголовках.

У своїй новорічній проповіді вона закликала до виведення німецьких військ з Афганістану, що роздратувало високопосадовців.

Пані Каесман, якій п'ятдесят один рік і яка - мати чотирьох дочок, була першою жінкою, яку обрали лідером протестантської церкви в Німеччині.

Вона була першим єпископом, яка подала на розлучення в 2007 році.

Але не тільки протестантська церква наражається на суперечки. У понеділок глава католицької церкви Німеччини вибачився за зростання числа випадків сексуальних зловживань, які відбуваються в єзуїтських школах по всій країні.