Клінтон скаже, чи СНО підпишуть у Києві?

Клінтон

Росія і США досягли значного поступу в роботі над договором про скорочення наступальних озброєнь - заявив заступник держсекретаря Вільям Бернс. Однак він не зміг сказати, коли саме угоду буде досягнуто.

Пан Бернс супроводжує держсекретаря США Гіларі Клінтон, яка здійснює сьогодні візит до Москви.

Окрім контролю над озброєннями, на переговорах пані Клінтон із російським президентом і міністром закордонних справ ітиметься про ситуацію на Близькому Сході і ядерну програму Ірану.

Чи стане Київ "мостом"?

Повідомляють, що на переговорах у Москві буде згадано ініціативу нового президента України, аби майбутнє підписання американо-російського договору СНО відбулося в Києві.

Згідно з публікаціями в російській пресі, російські урядовці приватно висловлюють думки, що попри задеклароване зближення з Росією, новий український президент Янукович ще не зробив нічого такого, що вартувало б приїзду до Києва президентів двох світових потуг.

Черговою ознакою зближення між Росією і Україною після зміни влади в Києві кореспонденти називають також те, що перший візит російського президента Дмітрія Медвєдєва до України відбудеться 17-18 травня.