Дивовижне зцілення після вибуху у Лондоні

Жінка, яка отримала важкі опіки обличчя в результаті терактів у Лондоні п'ять років тому, радо засвідчує світові своє нове обличчя.

Образ Давінії Террелл у марлевій масці став символом жахів бомбувань у лондонському метро. Після п'яти років лікування, її шрами зникли завдяки фахівцям у Лондоні. Аби засвідчити свою подяку лікарні, вона підтримала заклик по збору коштів на суму у £ 50000, щоб допомогти іншим жертвам опіків. Дивовижне зцілення 29-річна Давінія, вийшла заміж в минулому році, на що важко було сподіватися, коли вона пережила вибух бомби на станції Edgware Road. Давінія розповіла газеті Evening Standard: "Я йшла через цілий розбомблений потяг і люди жахалися мого вигляду. Я не розуміла, що отримала травму. Я все ще була в шоці. Я пам'ятаю, казала людям, що мені потрібно було дістатися до роботи."

Фотографи задокументували її на шляху до медпунктів, куди її провадив пожежник Пол Додж у захисній марлевій масці. Місіс Дуглас згодом була на лікуванні в лікарнях "Челсі" і Вестмінстер в Лондоні. Вона згадує: "Я була впевнена, що матиму шрами на все життя, і що моє життя було зруйноване". Сьогодні, в лондонському Гайд-парку відбудеться неофіційна церемонія з нагоди п'ятої річниці терактів 7 липня. Ті, хто пережив трагедію і родини тих, хто втратив життя покладуть квіти до монументу з 52 колон, які представляють собою загиблих.