В КНДР натякають, що країну очолить син Кім Чен Іра

Групове фото керівників Північної Кореї
Image caption Про Кім Чен Уна (на цьому фото він - у чорному костюмі) відомо дуже мало

Чільний представник властей Північної Кореї підтвердив, що цю країну незабаром може очолити Кім Чен Ун - син теперішнього керівника КНДР Кім Чен Іра.

Чан Хон Соп – посадовець з правлячої Трудової партії КНДР - дав інтерв’ю агентству Ассошіейтед прес, у якому підтвердив можливу передачу влади третьому поколінню комуністичної династії, що керує країною вже понад 60 років.

"Наш народ з гордістю приймає той факт, що з покоління в покоління йому випадає щастя мати великих вождів, - сказав Чан Хон Соп. – Наші люди удостоїлися честі жити під керівництвом великого керівника Кім Ір Сена та великого генерала Кім Чен Іра. Тепер нам випала честь iти під керуванням генерала Кім Чен Уна".

Вважається, що генералу Кім Чен Уну зараз 27 років. В кінці вересня він став генерал-полковником та заступником голови Центрального військового комітету. Він також увійшов до Центрального комітету Трудової партії Північної Кореї.

Експерти кажуть, що це – перші кроки на шляху молодшого сина Кім Чен Іра до влади у КНДР.

Деякі оглядачі очікували, що він буде обраний генеральним секретарем партії. Проте на конференції, що нещодавно відбулася в Пхеньяні, на цю посаду знову призначили Кім Чен Іра.

Єдине, що зовнішньому світові достеменно відомо про Кім Чен Уна, - це те, що він навчався в Швейцарії.