Жінка відрізала пеніс "ґвалтівнику"

У Бангладеш жінка відрізала пеніс чоловікові, який, за її словами, намагався її зґвалтувати, і принесла орган, як речовий доказ, до поліції.

Цей інцидент трапився у невеликому селищі Мірзапур, що в 200 км на південь від столиці країни.

Image caption Менжу Бегум твердить, що сусід чіплявся до неї понад півроку

Менжу Бегум, 40-річна заміжня матір трьох дітей, розповіла поліції, що її сусід Моззамель Хак Мазі увірвався до її хатинки і накинувся на неї.

Пан Мазі, який відкидає ці звинувачення, був доправлений до найближчої лікарні.

"Ми його арештуємо, як тільки йому стане краще" - сказав Бі-Бі-Сі речник поліції Абул Хаєр.

"Вона сказала, що відбивалася і відрізала його пеніс, а потім принесла його до відділку поліції у целофановому пакеті, аби довести, що пан Мазі таки намагався її зґвалтувати, - розповів речник поліції. - Вона зареєструвала у поліції справу щодо звинувачення у спробі зґвалтування".

Помста коханцеві?

"Це дуже незвичайний випадок. Наскільки мені відомо, це вперше трапилося, щоб жінка принесла відрізаний пеніс до відділку поліції, як доказ".

Менжу Бегум розповіла поліції, що пан Мазі, одружений батько п'ятьох дітей, домагався її протягом останніх шести місяців.

Але чоловік відкидає усі звинувачення.

"У нас був роман, і тепер вона запропонувала, щоб ми вдвох утекли і поселилися у столиці", - розповів пан Мазі кореспондентові Бі-Бі-Сі телефоном з місцевої лікарні.

"Я відмовився, і сказав, що не можу покинути мою дружину і дітей, і вона помстилася мені".

Головний хірург лікарні сказав, що відновити статевий орган чоловіка не вдасться, і зараз йому роблять процедури, щоб він зміг у майбутньому нормально мочитися без пеніса.