Від вибуху на НПЗ в Уельсі загинуло 4 людини

Причини вибуху будуть встановлювати Копирайт изображения jennie robson
Image caption Причини вибуху будуть встановлювати

Поліція повідомила про загибель чотирьох осіб через вибух і пожежу на нафтопереробному заводі у західному Уельсі. Вибух пролунав у четвер на заводі Chevron у місті Пемброук Док.

Повідомляють, що вибух стався у одному з танкерів з нафтою.

Поліція вже повідомила сім'ї загиблих, і вже проводиться розслідування, аби з'ясувати, що спричинило "нещасний випадок на виробництві".

"Нещасний випадок"

Мілфорд Хевен з берегової охорони повідомляє, що "вибух був доволі потужним, бо навіть вікна затримтіли", а також було видно "чорний дим у повітрі".

Відомо, що розслідування поліції щодо дотримання правил безпеки, вже на першому етапі показало, що це нещасний випадок на виробництві.

"Офіцери поліції і пожежні зараз працюють над тим, щоб місце вибуху було безпечним для початку проведення міжвідомчого розслідування".

Пожежник Кріс Девіс заявив, що здоров'ю людей тепер нічого не загрожує.

"Ми можемо підтвердити, що внаслідок вибуху не відбулося ніякого витоку речовин в атмосферу, після вибуху, усе швидко розвіялося. Тим паче, що вітер віяв у протилежному напрямку від житлових районів".

Представник компанії, відповідальний за безпеку на виробництві, сказав, що зараз занадто рано говорити про причини вибуху.

"Сильний вибух" Пожежно-рятувальна служба західного Уельсу віправила на завод 10 автомобілів з бригадами рятувальників, але з вогнищем їм вдалося впоратися лише через півтори години.

Повідомляють, що одного чоловіка було доправлено до лікарні із серйозними опіками.

Очевидці розповідають, що чули "сильний вибух" і бачили хмару чорного диму.

У повідомленні компанії Chevron йдеться: "Рятувальні бригади були відразу викликані, і вони досі залишаються на місці вибуху. Вогонь вже загасили".

НПЗ раніше відомий як "Texaco", після ребрендингу став Chevron-Texaco, і вже як Chevron він відомий з 2005 року.

У березні Chevron, що нафтова компанія Valero Energy погодилася купити НПЗ за 730 мільйонів доларів, і пізніше заплатила мільярд доларів за акції нафтові, бензин та інші продукти компанії.

Новини на цю ж тему