Cədvəl: Azərbaycanlılar Olimpiya oyunlarında (2-ci həftə)

Fotonun müəllifi Getty

Bütün vaxtlar Bakı vaxtı ilə göstərilib.

Bəzi idmançıların nə vaxt çıxış edəcəyi hələ ki, bəlli deyil deyə burada göstərilmir - lakin cədvəl hər gün yenilənir.

13/8/2016

  • 01:15 – BOKS (Kişilər 60 kq, ¼ final) Albert SƏLİMOV
  • 01:30 – BOKS (Kişilər 75 kq, 1/8 final) Kamran ŞAHSUVARLI

14/8/2016

  • 02:45 – BOKS (Kişilər 91 kq-dan artıq, 1/8 final) Məhəmmədrəsul MƏCİDOV
  • 05:10 – ÇƏKİCATMA (Qadınlar, kvalifikasiya) Hanna SKYDAN
  • 17:00 – GÜLƏŞ (Kişilər 75 kq, Yunan-Roma, kvalifikasiya) Elvin MÜRSƏLİYEV
  • 17:00 – GÜLƏŞ (Kişilər 59 kq, Yunan-Roma, kvalifikasiya) Rövşən BAYRAMOV

15/8/2016

  • 02:15 – BOKS (Kişilər 64 kq, 1/8 final) Lorenzo Sotomayor COLLAZO
  • 03:00 – BOKS (Kişilər 81 kq, ¼ final) Teymur MƏMMƏDOV
  • 16:30 - ATLETİKA (Üçtəkanla tullanma, kvalifikasiya) Nazim BABAYEV
  • 16:38 - KAYAK (Qadınlar 200m, ilkin mərhələ) İnna OSIPENKO-RADOMSKA
  • 17:00 – GÜLƏŞ (Kişilər 85 kq, Yunan-Roma, kvalifikasiya) Saman TAHMASEBİ
  • 17:00 – GÜLƏŞ (Kişilər 130 kq, Yunan-Roma, kvalifikasiya) Sabah ŞƏRİƏTİ
  • 18:15 – BOKS (Qadınlar 60 kq, ¼ final) Yana ALEKSEEVNA
  • 18:30 – BOKS (Kişilər 52 kq, 1/8 final) Elvin MƏMİŞZADƏ

16/8/2016

  • 17:00 – GÜLƏŞ (Kişilər 66 kq, Yunan-Roma, kvalifikasiya) Rəsul ÇUNAYEV

17/8/2016

  • 16:00 – TAEKVONDO (Qadınlar 49 kq, 1/8 final) Patimat ABAKAROVA
  • 16:37 – KANOE (Kişilər 200m, ilkin mərhələ) Valentin DEMYANENKO
  • 17:00 – GÜLƏŞ (Qadınlar 48 kq, Sərbəst, kvalifikasiya) Mariya STADNİK
  • 17:00 – GÜLƏŞ (Qadınlar 58 kq, Sərbəst, kvalifikasiya) Yuliya RATKEVİÇ
  • 17:05 – ATLETİKA (Kişilər, 5000m, kvalifikasiya) Hayle İBRAHİMOV
  • 17:19 – KAYAK (Qadınlar 500m, ilkin mərhələ) İnna OSIPENKO-RADOMSKA
  • 22:30 – BOKS (Kişilər 52 kq, 1/4 final) Elvin MƏMİŞZADƏ

18/8/2016

  • 17:00 – GÜLƏŞ (Qadınlar 53 kq, Sərbəst, kvalifikasiya) Nataliya SINŞIN
  • 18:00 – TRİATLON (Kişilər, fərdi) Rotislav PEVTSOV
  • 22:00 – BOKS (Kişilər 75 kq, yarımfinal) Kamran ŞAHSUVARLI

19/8/2016

  • 16:00 - TAEKVONDO (Qadınlar 49 kq, 1/8 final) Patimat ABAKAROVA
  • 17:15 - TAEKVONDO (Kişilər 80 kq, 1/8 final) Milad Beigi HARÇEGANİ
  • 17:20 - BƏDİİ GİMNASTİKA (Qadınlar, fərdi) Marina DURUNDA
  • 17:24 - GÜLƏŞ (Kişilər 57 kq, Sərbəst, 1/8 final) Hacı ƏLİYEV
  • 17:48 – GÜLƏŞ (Kişilər 74 kq, Sərbəst, 1/8 final) Cəbrayıl HƏSƏNOV
  • 18:30 - TAEKVONDO (Qadınlar 67 kq, 1/8 final) Fəridə ƏZİZOVA
  • 21:45 – BOKS (Kişilər 64 kq, yarımfinal) Lorenzo Sotomayor COLLAZO

20/8/2016

  • 17:00 – GÜLƏŞ (Kişilər 86 kq, Sərbəst, kvalifikasiya) Şərif ŞƏRİFOV
  • 17:00 – GÜLƏŞ (Kişilər 125 kq, Sərbəst, kvalifikasiya) Cəmaləddin MAQOMEDOV
  • 19:45 - TAEKVONDO (Kişilər 80 kq-dan artıq, 1/8 final) Radik İSAYEV

21/8/2016

  • 17:00 – GÜLƏŞ (Kişilər 65 kq, Sərbəst, kvalifikasiya) Toğrul ƏSGƏROV
  • 17:00 – GÜLƏŞ (Kişilər 97 kq, Sərbəst, kvalifikasiya) Xetaq QAZYUMOV

Əlaqəli mövzular

Bu barədə daha geniş