تحویل سال با بی‌بی‌سی فارسی

نوروز

امسال دو ساعت و نیم پیش از تحویل سال با برنامه ویژه نوروزی به خانه‌های شما می‌آییم.

در این برنامه شاد از لندن با حضور تماشاچیان و در فضایی نوروزی با هفت سین و اعلام سال جدید با توپ سال نو و ساز و دهل نوروزی همراه ستاره‌های موسیقی به پیشواز سال نو می‌رویم.

امسال برای اولین بار است که ابی در دهه اخیر در یک برنامه‌ نوروزی شرکت می‌کند. با ترانه‌های او برنامه نوروز ما آغاز می‌شود. ابی همزمان با اجرای کنسرت‌های دور اروپای خود برای شرکت در برنامه ما با گروه خود به لندن آمده است.

سامی بیگی، آریانا سعید (که بخاطر این برنامه از افغانستان به لندن آمده)، ارسلان با گروه زنده و اجرای آهنگ‌های شاد اخیرش و بالاخره مامک خادم به ‌همراه گروه کولیان مقدونیه ترانه های محلی ایرانی را اجرا خواهند کرد.

مامک برای این برنامه به مقدونیه رفت و با یازده نفر از گروه کولیان با سازهای بادی ترانه‌های محلی خود را آماده کرد تا در برنامه ما اجرا کند.

سامی بیگی از آمریکا به جشن نوروزی ما پیوسته و با گروهی کامل ترانه‌های طلایی و شاد خود را زنده اجرا می‌کند. برای سامی که خیلی کم در شبکه‌ای تلویزیونی ظاهر می‌شود همصدایی در این جشن اتفاقی شاد و نادر است.

امسال گویندگان خبر، تحلیل‌گران سیاسی و خبرنگاران و تهیه کنندگان اتاق خبر در یک مسابقه استقامت سخت، پرش از موانع و عبور از گذرگاه های صعب‌العبور در گل و لای با هم رقابت می‌کنند. این رقابت تنگاتنگ را در برنامه نوروزی می‌بینیم و گروه برنده جایزه‌اش را که معرف سال خروس است خواهد گرفت.

از مهمانان ویژه برنامه نوروزی امسال گرداننده رادیو جوان و دی‌جی محبوب آن طبا هستند که گزیده بهترین‌ موزیک ویدیوهایی سال گذشته از داخل و خارج ایران را نمایش خواهند داد. رادیو جوان همچنین ما را به دوران ویدیوهای طلایی دهه شصت خواهد برد.

یک مهمان معروف و ناخوانده هم داریم که قرار است با فهرست بالابلند شخصیت‌های معروف در دفتر تلفنش شوخی کنیم.

برنامه ویژه نوروز ما با اجرای بهزاد بلور و پریزاد نوبخت روز سی‌ام اسفند بعد از کنسرت‌های گروه کیوسک، حامد نیک پی، و لیلا فروهر دو ساعت و نیم پیش از تحویل سال آغاز خواهد شد.

به محض پایان برنامه ویژه نوروز جدیدترین کنسرت ابی که بهترین اجرای تور جهانی "جان جوانی" است و در لس‌آنجلس برگزار شده را پخش می‌کنیم؛ کنسرتی شاد با حضور چهره‌های معروف شهر و خویشان و دوستان ابی و ارکستر بزرگ سازهای زنده.

موضوعات مرتبط