آریانا گرانده به عیادت کودکان زخمی‌شده در بمبگذاری منچستر رفت

لیلی هریسون و آریانا حق نشر عکس Lauren Thorpe
Image caption لیلی هریسون، طرفدار هشت ساله آریانا، بعد از دیدار با او احساس می‌کند "راک استار" شده

آریانا گرانده، خواننده آمریکایی، بدون اعلام قبلی به عیادت کودکانی رفت که در بمبگذاری کنسرت او زخمی شده بودند.

روز یکشنبه کنسرتی خیریه در منچستر برگزار می‌شود که به جز آریانا گرانده ستاره‌هایی چون جاستین بیبر، کیتی پری، کولد پلی و مایلی سایروس هم در آن خواهند خواند.

عواید این کنسرت به قربانیان بمب‌گذاری منچستر و خانواده‌هایشان داده خواهد شد.

کمتر از دو هفته پیش در پایان کنسرت آریانا گرانده ۲۲ نفر، که بسیاری از آنها کودک و نوجوان بودند، در یک بمب‌گذاری انتحاری کشته شدند.

خانواده‌های کودکانی که آریانا گرانده به عیادتشان رفته می‌گویند این کودکان بسیار از ملاقات با ستاره محبوبشان خوشحال شده‌اند.

آدام هریسون، پدر لیلی هشت ساله، می‌گوید دخترش از بعد از دیدار با آریانا گرانده احساس می‌کند مثل یک ستاره راک شده است و می‌خواهد به کنسرت فردا برود.

لیلی هریسون در بمب‌گذاری کنسرت منچستر دچار آسیب‌های نخاعی شده است، با این حال آقای هریسون می‌گوید لیلی چنان برای حضور دوباره در کنسرت آریانا گرانده هیجان دارد که اگر دخترش را به کنسرت نبرد او دیگر پدر و مادرش را والدین خود نمی‌داند.

حق نشر عکس PA
Image caption اوی میلز، یکی دیگر از زخمی‌های حادثه با آریانا عکس گرفته

پیتر مان، پدر جیدن ۱۰ ساله هم گفت: "هیچ وقت جیدن را این طور خوشحال ندیده بودم. دوباره به گریه افتادم."

اختلال در فستیوال راک آلمان

امروز فستیوال راکی در آلمان از سر گرفته شد. با وجود آن که پس از بمب‌گذاری منچستر ۱۲۰۰ نیروی اضافی برای تامین امنیت این فستیوال به کار گرفته شدند، نگرانی‌های امنیتی برگزاری آن را مختل کرد.

اما مقام‌های آلمانی پس از بازرسی و بررسی‌هایی به این نتیجه رسیدند که "تهدید تروریستی" علیه فستیوال مبنایی در واقعیت نداشته است.

برآورد می‌شود که حدود ۹۰ هزار نفر در این فستیوال موسیقی شرکت کنند.

موضوعات مرتبط