هلی بری واقعا در کنفرانس خبری ویسکی خورد؟

کامیک کان

منبع تصویر، Reuters

گردهم‌آیی «کامیک کان/ Comic Con»، بزرگ‌ترین همایش سالانه فرهنگی-هنری ویژه فرهنگ عام ( Pop Culture)، یکی از شورانگیزترین رویدادهای هنری هم هست.

بیش از ۱۰۰۰۰ طرف‌دار کتاب‌های کامیک، فیلم و مجموعه‌های تلویزیونی که راهی در سن دیگو، کالیفرنیا، شده‌اند، در همان روز اول از رخ دادن یک اتفاق جالب مطلع شدند.

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی، هلی بری، بازیگر آمریکایی، (به ظاهر) ۲۸۴ میلی‌لیتر ویسکی یعنی معادل نیم پاینت ویسکی نوشید. آن هم یک ضرب!

منبع تصویر، Getty Images

خانم بری که در سال ۲۰۰۱ به خاطر نقش‌آفرینی در فیلم «مهمانی هیولا» برنده اسکار بهترین بازیگر زن شده بود، این روزها برای حضور در کنفرانس مطبواعتی فیلم جدید خود در گردهم‌آیی کامیک کان حضور داشت.

بخشی از داستان فیلم «کینگزمن: محفل طلایی» که متیو وان آن را کارگردانی کرده، درباره کارگاه بوربنی/مشروبی است که برای پول‌شویی از آن استفاده می‌شود.

وقتی که یکی از حاضران کنفرانس مطبوعاتی سوال سختی از هلی بری پرسید، او تصمیم گرفت به جای پاسخ دادن، بوربن بنوشد.

طرف‌دار حاضر در کنفرانس، از بری پرسید که آیا او موافق است که فیلم تازه‌ او - با نقش‌آفرینی کالین فرث و تارون اگرتون - حتی از مجموعه ۰۰۷ جیمز باند هم بریتانیایی‌تر است؟

پس از آنکه خانم بری در پاسخ گفت حاضر است به جای پاسخ دادن به سوال ویسکی بخورد، جاناتان راس، مجری کنفرانس مطبواعتی، از او خواست که پای حرف خود بایستد.

هلی بری هم چالش را پذیرفت، لیوان را در دست گرفت، و ۲۸۴ میلی‌لیتر ویسکی را در یک حرکت نوشید.

وقتی که همه مشروب خورده شده بود، هلی بری به شوخی تظاهر کرد که تعادل خود را از دست داده و ممکن است زمین بخورد.

آن موقع مجری یادآور شد که «کینگزمن از شما می‌خواد مسئولیت‌پذیرانه مشروب بخورید. او یک حرفه‌ای است و کارش را بلد است.»

منبع تصویر، Getty Images

منبع تصویر، Getty Images

منبع تصویر، Getty Images

منبع تصویر، Getty Images

منبع تصویر، Getty Images

منبع تصویر، Getty Images

منبع تصویر، Getty Images

البته، وقتی که خبرنگارها از هلی بری پرسیدند که آیا ویسکی در لیوان واقعی بود، او جواب داد: «بگذارید که این یک راز باقی بماند.» او در ادامه گفت: «فقط هیچ‌وقت من را به چالش نکشید. من هر کاری می‌کنم»